Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok, és eddig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és eddig még soha nem udvarolt nekem senki az életben. Mi lehet a probléma? Már elgondolkodtam azon, hogy milyen lenne egyedül élni. Valakinek vannak jó tapasztalatai az egyedüli életről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mint szokták mondogatni, ez már a 21. század, nem csak a férfi udvarolhat. Én tettem lépéseket, kezdeményeztem, annak ellenére, hogy eléggé félénk vagyok, de mindig vissza lettem utasítva. Van egy kis szépséghibám, gondolom ez is közre játszik, meg persze, hogy látják rajtam, hogy semmi önbizalmam nincs. Ha elkezdek beszélgetni egy fiúval, kissé remeg a hangom is, és sosem tudom mit mondjak stresszhelyzetben. Már rengeteg tanácsot megfogadtam, hogy készüljek fel a beszélgetésre, meg próbáljak magabiztosnak tűnni, stb, de nem váltak be, pedig igyekszem. A folytonos elutasítástól meg már lassan úgy gondolkodom, hogy, nem kell nekem férfi, jól el leszek én magam is. Csak az a baj, hogy én még soha nem voltam teljesen egyedül, mert mindig ott van nekem a családom. De az elköltözést fontolgatom, és nem tudom mennyire hamar lehet megszokni azt az életformát.

És még mielőtt valaki azt hinné, hogy kövér vagyok, közlöm, hogy ez nincs így. 160cm és 52kg vagyok.


2015. dec. 2. 15:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
8%
nyugi, a kövéreket szeretik, ettől nem kell félned. Nekem sem udvaroltak sosem, de már leszrom, megváltoztam, szemét vagyok. Most jönnének, de bekap6ják:)
2015. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%

Simán meg lehet szokni az egyedüllétet, nem kell mindig másoktól függni. Sőt! Talán jobb is ha az ember önálló gondolkodásmódra és cselekvőképességre tesz szert ez által. Persze nem tudom milyen szintű egyedüllétre gondoltál, tehát teljes elszigeteltségre vagy csak szimplán az időd nagy részét egyedül töltöd? Nyilván fontos és sokat számít ha van egy fix baráti köröd, viszont ez egyben sok probléma forrása is lehet. Gondolok itt arra, hogy e miatt nem tudsz vagy csak nagyon nehezen sikerül új embereket megismerni és kitörni a megszokott körből. Elsősorban ez pont párkeresésnél lehet óriási akadály. Talán ennél még az is jobb ha az embernek abszolút nincs senkije, mert így tiszta lappal indul, nincsen megbélyegezve, nem tartja vissza senki és semmi (esetleg csak önmaga).

És arra nem gondoltál még, hogy volt már olyan aki udvarolni próbált neked, de te egyszerűen nem vetted észre vagy szimplán élből visszautasítottad és elfordultál a közeledésétől?

2015. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Mintha magamrol olvastam volna, èn lassan 35 leszek ès mèg sosem volt pârkapcsolatom 3 fiunâl több udvarlóm se, pwdig probálkoztam eleget. Amugy imâdok egyedül lenni, egy jó könyvel. Tudom nem jó ez igy de ez van
2020. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hú hát ez kissé fura. Küldesz képet? Lehet nem a külsőddel van a gond, amin nagy eséllyel lehet változtatni. Amugy netes társkeresőkön pikkpakk találnál valakit.
2021. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ezen csodálkozom, mert ha valakiről megtudják, hogy lány, kapásból mennek a levelek.

Lehet, hogy túl sokat válogatsz.

Pszichológussal már beszéltél?

2021. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!