Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szegény átlagos külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény átlagos külsejű lánynak lehet helyes, normális barátja?

Figyelt kérdés

Sajnos sosem álltam jól anyagilag, és ez látszik azért. Kevés ruhám van, és nem tudok magamra annyit költeni, mint egy vagyonos lány, így a hajam se olyan szép, meg úgy egészben én se.

Most épp nincs munkám, amugy takarítónőként szoktam dolgozni.


Ha társat keresnék, akkor ezek hátrányt jelentenének? Vagy ettől még lehetne az ízlésemnek megfelelő partnerem?



20N


2015. dec. 6. 14:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Figyelj drága mi férfiak nem a pénzre utazunk, lesz**arjuk, hogy a lány szegény e vagy sem, a külalakot nézzük, de ott sem azt, hogy húúú vajon milyen márkás vagy divatos ruhában jár, normálisan nézzen ki és ápoltan ennyi-
2015. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
Itt csak egy probléma lehet. Az, hogy akiknek bejönnél (szóval akik nem nézik a ruhát meg az anyagiakat), azok pont nem a Te ízlésednek megfelelőek, mert gondolom te is az alfahímekre gerjedsz.
2015. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Barátja lehet, ha nem utasítja el az ugyancsak szegény, átlagos külsejű fiúkat.
2015. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kevés pénzből is lehet szép az ember.Női praktikák :)

És ha vigyázol a jobb cuccaidra, amiket akkor szerzel be, mikor épp kicsit jobban állsz anyagilag, akkor azok sok évig eltartanak.Én általában sportos cuccot hordok bevásárláshoz, munkákhoz.A jobb cuccaim tartogatom jobb alkalmakra.A régebbi ruháim átalakítom, amúgy meg turkálóban is kilehet jókat fogni fillérekért.Azt meg senki nem mondja meg ránézésre, milyen samponnal ápolod a hajad.Én a házi kenceficéket szeretem, nagyon olcsók és látványos a hatásuk, én jó pár évet letagadhatok, pedig én sem vagyok gazdag, de ezt ránézésre nem nagyon mondaná meg senki.

2015. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
mindjárt írod kommentnek, hogy egy orvos pasit akarsu, vagy azt, hogy pont most lett egy orvos pasid. :DD
2015. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi számít neked helyes pasinak. Ha az ilyen szanaszét gyúrt, divatmániás srácokat, azok nyilván a cicababákat fogják választani. Ha nem, akkor meg simán van esélyed, csak jó helyen kell válogatni.
2015. dec. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De várjatok fiúk, mert egy másik kérdésében már azt fejtegeti, hogy büdös neki a munka, szóval el is kellene tartanotok: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__7..
2015. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ráadásul olyan színvonalon szeretne élni, mint a kőgazdag barátnője: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__74014..
2015. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
istenem megint itt az üldözési mániás 64%-os. Neked nincs életed?
2015. dec. 7. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!