Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavaró, ha egy lány szegény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha egy lány szegény?

Figyelt kérdés

Ha nincs se lakása, se kocsija, meg úgy semmije se. Albérletben lakik, boltban dolgozik, amikor épp van munkája, és diplomája sincsen.

Ruhái szintén alig, egy cicanadrág, szoknya, pár cipő, néhány felső...

Ha amugy szép és kedves lány.


2015. dec. 9. 16:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10-nek igaza van.

minket ez nem zavar.

Szép és kedves a 2 együtt nagyon ritka amúgy is.

És igen ahogy mondják, legyen ápolt, tiszta, és dolgozzon valamit.

Ennyi már nekünk általában elég.

Nap mint nap látok gyönyörű eladólányokat, dolgoznak jól néznek ki, kis aranyosak, nincs ebben semmi kivetnivaló.

2015. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Így, hogy dolgozik és próbál megélni, eltartani magát egyáltalán nem hátrány. Akkor lenne az, ha nem lenne munkája és mással akarná magát eltartatni az illető.
2015. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, Legalább tudom h azért szeretnénk egymást akik vagyunk, nem az anyagi vonzata számítana a dolognak...

A jövőnket együtt építenénk fel :)

2015. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én jobban kedvelem az ilyen lányokat. Mert megtudja becsülni azt, amije van. Letisztult, naturális jellemek általában. Nem egy anyagias ribizli.
2015. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Most le fognak pontozni de őszintén akarok válaszolni. Én nagyon jól keresek. Maseratival járok egyéb ingóságaim vannak. Nem mondom, hogy zavarna de nálam nem lenne jó pont. Bár nem tudva az előéletét a leányzónak de ha odaállítana a randira egy szakadt csöves cuccban aminek molyirtó szaga van az nekem hátrány. De viszont ha ki tudja hozni magából a maximumot ennek ellenére is akkor az becsülendő. De inkább egy dolgozó félig meddig karrierista nőre vágyom aki tud vezetni esetleg van autója, el tud menni a barátnőihez vele nem nekem kell elcipelgetnem a seggét mindenhova.
2015. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A lány gondolom a legszebb ruháját venné fel a randira frissen mosva és te előre tudnád,hogy nem egy makulátlan külsejű úri lány érkezik hozzád hanem Ő.
2015. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben attól függ, hogy te milyen fiúval akarsz ismerkedni. Ha pénzessel, mint amilyen a 15., akkor neki zavaró lesz. Ha szegény, szakmunkás fiúval, akkor ő nem talál benned kivetnivalót, mert ő is olyan.
2015. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 - oké a válaszod, de a végzettséget nyugodtan kihúzhatod: a saját műhelyükben szakmunkát végző haverjaim jobban el vannak engedve anyagilag, mint azok a haverjaim, akik mondjuk diplomával közalkalmazottak.
2015. dec. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!