Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy olyan férfinak sem aki nekem is kéne?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy igényeim, értékelem a belső tulajdonságokat, nem kell, hogy valaki gazdag legyen, hurcolássza a fenekem mindenfele, állítólag nem vagyok csúnya, jó az alakom, butának meg végképp nem tartom magam. Még sincs egy olyan férfi sem aki tényleg akarna.

Egyre rosszabbul viselem. Most már egy éve vagyok teljesen egyedül, volt egy alkalmi kapcsolatom, azaz mondjuk inkább úgy, hogy egy nagyon jó barátommal feküdtünk le párszor. Őt nagyon tudnám szeretni, de fordítva ez csak a barátságra illetve a testiségre terül ki, illetve neki hamarosan lesz úgyis valakije, belecsúfítani meg nem akarok.

Pár rossz kapcsolaton túl vagyok, volt, hogy bántottak testileg, lelkileg is folyamatosan, volt aki csak kihasznált, és tényleg az tenne most már a legjobbat, ha lenne végre valakim. Szerettem úgy ahogy szingli lenni, de egy társ jó lenne, aki a nehezebb időkben, vagy a saját magamban fektetett kételyeimben is segít győzelmet aratni.

Tudok komoly is lenni, meg egy elvetemült bolond, nem vetem meg az alkoholt, imádok táncolni, szórakozni, bár nem járok el oda sem sokszor, nincs igazán kivel.

Félre ne értsétek, nem várom senkitől, hogy itt írjon, és nem is szeretném ha így lenne, mert nem ezzel a céllal került ki a kérdés.

Egyszerűen csak nem tudom mit csináljak... vagy éppenséggel mit csinálok rosszul.

Köszönöm a segítséget!


2015. dec. 11. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az élet szívás! Nem csinálsz semmit se rosszul, csak nincs szerencséd. Sokan vagyunk így.
2015. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Hasonlítsd össze az eddigi exeidet, van-e valami közös bennük?


Lehet nem véletlen, hogy olyanokkal jöttél össze,akik csak kihasználtak.

Tessék önvizsgálatot tartani, mérlegre tenni pro és kontra a történteket.

Lehet olyan jellemhibád van,amivel a gyökereket vonzod.

Nyilván szerencséd sem volt eddig, de nem lehet minden arra fogni.

Mennyi idős vagy?

2015. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

21

az exeim között nem igazán tudnék mondani sok hasonlóságot, de még csak beállítottságra sem, illetve külsőre sem

szerencsém tényleg nincs, nagyjából semmivel, de attól még reménykedem

2015. dec. 11. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Egy picit azt mondom, legyél türelmesebb! Én úgy gondolom akkor fog eljönni a szerelem mikor nem várod. :)
2015. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

"Nincsenek nagy igényeim"


Miért van az hogy MINDEN nő ezt mondja holott csakis kizárólag Brad Pittekkel állnak szóba?

2015. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a buktatód?

Mik az igényeid?


Lassan tényleg nem értem az ilyen jellegű kérdéseket, se nőknél, se pasiknál. Mindenki leírja magát egy olyan valakinek, aki után sorra bomlanak a másik nem képviselői. Értékeled a belső tulajdonságokat, ne legye gazdag se, nem vagy csúnya, jó az alakod és okos vagy? Ezzel rengeteg pasit megkaphatsz. Általában van valami negatívum is, amit az emberek nem látnak az elfogultságuk miatt magukkal szemben.

Nincsenek nagy igényeid, de nem kapsz meg olyat, aki kéne? Ez is elég abszurd minden ilyen kérdésnél. Le lehet pontozni az #5-ös válaszolót, de elég sokszor áll az általa felvázolt helyzet.

2015. dec. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szívem szerint küldenek most képet arról az emberről akit nagyon tudnék szeretni. Ő teljesen átlagos, de azok az értékek amik belül vannak széppé teszik számomra. Vagy mondjuk az exeimről, a legelső barátom minden volt csak jó képű nem. Szóval ezzel az állítással most nem értek egyet.


Nem mellesleg Brad Pitt soha nem volt és nem is lesz számomra jó pasi. :D

2015. dec. 12. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!