Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha tetszik egy lány, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány, ti bejelölitek facebookon?

Figyelt kérdés
Csak pár szót váltottatok munkaügyben(tehát tudod a nevét), és megtetszett, bejelölnéd?

2015. dec. 14. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jelöld be te, nem kell egyből letámadni, csak barátilag kezdj el vele beszélgetni. :) Ettől még nem romlik meg a beszélgető viszony sem, és mégis egyfajta kezdeményezés. Nem vesztesz vele semmit. :)
2015. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokan nem jelölnek, sőt. A mostani 18+ korosztály nem teljesen él ott, sőt sokan akik pár éve még fb-on éltek, kezdenek lejönni róla, mert rájöttek, hogy sok. Szóval én ebből önmagában nem következtetnék semmire. Van aki meg mindenkit bejelöl, akinek tudja a nevét, abból se kell következtetést levonni.
2015. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudom hogy vannak férfi női szerepek, nem is szeretik felcserélni őket az egyes felek, de azt tanulja meg mindenki hogy senki se várjon senkitől semmit!

Először gondold bele magad a szituációba. Te bejelölnéd? Gondolom nem, akkor ennyi erővel ő miért lépne feléd egyet.

Igen, tudom pasinak kell lépni, nő csak a madzagot húzhatja és társai. De miért várunk el bárkitől is bármilyen reakció kezdeményezést ha arra még magunk se vagyunk az adott szituációban képesek. Az esetek túlnyomó részében a passzív szerepet szeretik az emberek. Inkább azt kéne megtanulni hogy ami számomra jó, vagy jónak hiszem, akkor tegyem meg érte az első lépést én! Mert az én érdekem! Senki sem gondolat olvasó, sajnos, nem sajnos.

2015. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!