Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová lettek a férfiak? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek a férfiak? 20 évesen még korai normális kapcsolatot keresnem?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottam a volt barátommal, mert megcsalt, aztán sokáig úgy éreztem nem szeretnék újabb kapcsolatot, jól érzem magam egyedül. Viszont most úgy 4-5 hónapja kezdtem el ismét randizgatni, de azt veszem észre, hogy a felhozatal borzalmas. Leggyakrabban azt tapasztaltam (20-25 éves korosztály), hogy első randin már szexelni akarnak, és megsértődnek ha nemet mondok. Volt aki elmondta, hogy ő korábban nagyot csalódott egy lányban és azóta semmilyen érzelemre nem képes senkivel, de azért lehetünk barátok extrákkal. Én díjazom az őszinteséget, de ebbe azért nem megyek bele.

Azt vettem észre, hogy manapság a fiúk, már el sem kérik a számom, még az első találkozó előtt sem, és ha bármi gond vagy változás lenne írjak facebookon? Ez nekem fura, de mégis cikinek éreztem volna, ha én kérem el az övét szóval így hoztuk össze a randit.

Azért szerencsére volt olyan, akivel eljutottunk a 4. találkozóig, jól éreztem vele magam nagyon, de aztán kicsit sok lett nekem a srác, mert heti 4x-5x ivott vagy részeg volt, folyton bulizott, és az egyetemi óráira egyáltalán nem járt be. Persze nem az alkohollal van bajom, hanem az ilyen gyakorisággal. Lehet nekem túl nagyok az igényeim, de valahogy nem egy ilyen embert képzelek magam mellé, szóval vele sem beszélünk már.

Randiztam egy jómódúbb sráccal is, aki szerintem annyira el volt szállva magától, hogy arra várt, hogy majd én akarom "meghódítani" őt, és nem fordítva.


Nem értem. Aki már kicsit is helyesebb annak már nem is kell kapcsolat, alkoholista, bulizós és éretlen vagy csak én vonzom be az ilyeneket?

Még annyit hozzátennék, hogy nem vagyok fent Tinderen, nem járok olyan gyakran bulizni sem, ezekről is csak rosszat hallottam sajnos.


2015. dec. 15. 20:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Hogy mondhatsz ilyet? Csak 1 75%-os van, és összesen 100 felhasználó."


Tévedés! Kell lennie egy 0%-os felhasználónak is, így 101 van. :P

2015. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
#31 De mindig van legalább egy felhasználó aki mindenkit lepontoz, így nincs 100%-os felhasználó. :)
2015. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"De mindig van legalább egy felhasználó aki mindenkit lepontoz, így nincs 100%-os felhasználó. :)"


Ez spekuláció kérem szépen. Vagy kell lennie mindig egy felhasználónak, aki felpontoz, ezért 0 % sincs. :-)

2015. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
#33 Igazából arra számítottam hogy azt mondod hogy a 100%-os felhasznláló pontoz le mindenki mást, de így sem rossz. :)
2015. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Mindig tudok meglepetést okozni. De ha sokat kommentelek ebben a témakörben, hamarosan én leszek a 0%-os versenyző. :P
2015. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"Lehet több 75%-os van. Ennyire, azért illik használni a labdát a nyakadon."


Az egy dolog, hogy több azonos %-ú van az oldalon, meg lehet ugyanazon témakörben egyazon időben, de gyanús egybeesés, hogy az a 75-ös is hasonlóan feminimkedett. :)


Amúgy meg nem szorul igazából senki a "segítségedre", meg nem is igényli, így szerintem feleslegesen csinálod. :P

2015. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
#36 épp most beszéltük meg hogy nincs több azonos százalékú, szóval örülj magadnak! :)
2015. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Az egy dolog, hogy több azonos %-ú van az oldalon, meg lehet ugyanazon témakörben egyazon időben, de gyanús egybeesés, hogy az a 75-ös is hasonlóan feminimkedett. :)


Amúgy meg nem szorul igazából senki a "segítségedre", meg nem is igényli, így szerintem feleslegesen csinálod. :P"


1. Ha már használsz idegen kifejezéseket, akkor használd jól. A feminim nem azt jelenti, ahogy/amire használod.


2. Első segítség ingyenes, használd ki.


3. Ha a 62%-os válaszolóval kerülnél vitás helyzetbe, biztos szükséged lenne a segítségemre. Elég határozottnak/veszélyesnek tűnik. :P

2015. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!