Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová lettek a férfiak? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek a férfiak? 20 évesen még korai normális kapcsolatot keresnem?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottam a volt barátommal, mert megcsalt, aztán sokáig úgy éreztem nem szeretnék újabb kapcsolatot, jól érzem magam egyedül. Viszont most úgy 4-5 hónapja kezdtem el ismét randizgatni, de azt veszem észre, hogy a felhozatal borzalmas. Leggyakrabban azt tapasztaltam (20-25 éves korosztály), hogy első randin már szexelni akarnak, és megsértődnek ha nemet mondok. Volt aki elmondta, hogy ő korábban nagyot csalódott egy lányban és azóta semmilyen érzelemre nem képes senkivel, de azért lehetünk barátok extrákkal. Én díjazom az őszinteséget, de ebbe azért nem megyek bele.

Azt vettem észre, hogy manapság a fiúk, már el sem kérik a számom, még az első találkozó előtt sem, és ha bármi gond vagy változás lenne írjak facebookon? Ez nekem fura, de mégis cikinek éreztem volna, ha én kérem el az övét szóval így hoztuk össze a randit.

Azért szerencsére volt olyan, akivel eljutottunk a 4. találkozóig, jól éreztem vele magam nagyon, de aztán kicsit sok lett nekem a srác, mert heti 4x-5x ivott vagy részeg volt, folyton bulizott, és az egyetemi óráira egyáltalán nem járt be. Persze nem az alkohollal van bajom, hanem az ilyen gyakorisággal. Lehet nekem túl nagyok az igényeim, de valahogy nem egy ilyen embert képzelek magam mellé, szóval vele sem beszélünk már.

Randiztam egy jómódúbb sráccal is, aki szerintem annyira el volt szállva magától, hogy arra várt, hogy majd én akarom "meghódítani" őt, és nem fordítva.


Nem értem. Aki már kicsit is helyesebb annak már nem is kell kapcsolat, alkoholista, bulizós és éretlen vagy csak én vonzom be az ilyeneket?

Még annyit hozzátennék, hogy nem vagyok fent Tinderen, nem járok olyan gyakran bulizni sem, ezekről is csak rosszat hallottam sajnos.


2015. dec. 15. 20:28
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
18%
juj honnét tudod? :'((((
2015. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
85%

Most erre mit mondjak. Az ideális társasághoz kell egy nő nemű, egy hím nemű, meg egy ágynemű. Csak hülyülök.

Komolyra fordítva a szót, sok ilyen férfi rohangál az utcákon, de hát mivel komolyak, életre valóak, nem hivalkodóak, csak akkor szólnak amikor kell, csak akkor cselekednek amikor kell, de akkor nagyon, szolidan öltözködnwk, megfontoltak, így az átlag ember aki a szőke lovat, meg a fehér herceget(vagy fordítva?) várja az nem veszi észre. Úgymond beleszürkülnek az utca képébe.

Kicsit más perspektívából kell nézni a mindennapi embereket és meg lesz az a bizonyos egyetlen akit keresel kedves kérdező.

Sok sikert és szebb, reményteli holnapot!

21F

2015. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
14%

Rendben,csak akkor ne azt írd,hogy normális kapcsolatot keresel. Mert amit te keresel,az egy felszínes kapcsolat inkább...

És aki nem született helyesnek,az szerinted akkor ássa el magát,és ne is akarjon magának kapcsolatot sem?...

24/F

2015. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Legalább tudnád kinek írsz privátokat.
2015. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedsz? Mert azt írtad hogy nem buliban, mert nem jársz bulizni. Ha meg társkeresőn, akkor ne is csodálkozz!
2015. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem olvasom végig ezt a süketelést. Aki akar, az észreveszi azt, akit keres, aki meg nem akar látni, annak tökmindegy. Tudod, attól függ, mit akarsz észrevenni, meglátni. A nyomikat, gyökereket, vagy az értéket képviselőt.
2015. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőn ismerkedek. Leginkább az egyetemre ahova járok, onnan ismerek srácokat. Barátaim/barátnőim akiknek bemutatnak, vagy egy ilyen közös összejövetelek keretében akiket megismerek, és kölcsönös a szimpátia azokkal randizom. Sajnos ezen kívül nem ismerek ebben a városban senkit, mivel nemrég költöztem ide.
2015. dec. 15. 21:31
 18/38 anonim ***** válasza:
55%

Igen, te vonzod be az ilyeneket, meg többi átlagos álmodozó tinilány, aki a szürke 50 árnyalatára élvez.


Aki ennyire nem érti ezt az egész dolgot...Ennyi írásból megítélem, hogy kibírhatatlan vagy.


20 éves vagy, már simán tudnál gondolkodni önálló emberként a témáról normálisan, mindenféle naivitást meg hülyének tettetést mellőzve.


Én is 20 vagyok, de ha egy átlagos lány most olyan, mint te, akkor szerintem agyilag rohadtul nem vagytok megérve semmilyen kapcsolatra, amiben felelősséget kell vállalni bármiért is.

2015. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell ezen görcsölni. Most egy ilyen időszak van, hogy ezek a srácok jönnek. Majd eljön a neked megfelelő "helyes" srác.
2015. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
77%

Egy kabaré,amit lenyomtok :D

És amilyen véleményt fogalmazott mg egy-két ember a nőkről,nem tudom,hogy mért tartják ők rendesebbnek magukat.....

2015. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!