Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szinte az összes lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte az összes lány nem ír vissza társkeresőn, akkor tényleg ronda vagy? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Szinte az összes nőre ráírtam már vagy 1000 levelet elküldtem, de egy sem írt vissza, max olyat, hogy bocsi nem egymást keressük. Napi 4-5 órát társkeresőzők, de így is semmi 2-nél több levélváltás nem történt még. Mi lehet a gond? Mit csináljak?
2015. dec. 23. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Másolj be pár ilyen levelet amit küldesz, így nem lehet megmondani.


Ha tényleg ennyire rossz a helyzet akkor sanszos, hogy nagyon csúnya vagy, vagy pedig borzalmasak a feltett képeid.

2015. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Valamit rosszul csinálsz, írsz. Mindenféle kép nélkül is lehet kapcsolatot teremteni. Nem keresek társat, ennek ellenére, mindig beszélgetek 10-15 nővel.
2015. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. És ha tényleg rettentően csúnyaság miatt van ez, akkor lehet sose találom meg a párom?

30 vagyok és még nem volt barátnőm.

2015. dec. 23. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én attól miért lennék ronda, hogy a TE leveleidre nem válaszolnak? Nem értem a kérdést.
2015. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

1000 levél?


Ó, te görcsösen keresed az igazit. Emiatt nem jön össze.


Hogy honnan veszem ezt?


Mert 1 ember teljesen másként reagál a környezetére ha csak úgy elvan és nem lebeg a feje fölött az a bizonyos óra, ami azért ketyeg visszafelé mert boldog szeretnél lenni végre és eröltetetd az egészet.


Ha viszont úgymond nem ez lenne neked elsődleges, hanem pl. valami más, akkor lenyugodnál, és ha jönne 1 nő feléd, nem azt látná rajtad hogy folyik a nyál a szád szélén, akkor lehetne beszélgetni, ellenni.


Tehát miről pofázok fél órája? Arról, hogy nyomulsz a nőknél. Tudod van az a mondás hogy a foglalt pasik mindenkinek kellenek. Miért? Mert foglaltak, már nem stresszelnek, és mivel foglaltak, tudják kezelni a nők közeledését. De miért közelednek a nők felé? Mert azt látják rajta hogy kiegyensúlyozott és boldog.

2015. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert csúnya vagy. Sok reményed nincs így arra, hogy nőd legyen, legfeljebb ha rád szakad egy halom pénz.
2015. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
te mi jót látsz magadban?
2015. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit írsz?
2015. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelő a külsőd, akkor kár erőltetni az ismerkedést. Tapasztalatból írom.
2015. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az utolsónak.... Rettenetesen ronda vagyok, és ezért egy lány sem akar tőlem semmit....... Már az önbizalmam sincsen........... 20/F
2017. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!