Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Ezen gondolkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezen gondolkoztatok már? Lehet nagyobb sikeretek lenne a nőknél.

Figyelt kérdés
[link]

#nemszülettemhelyesnekjógenetikával
2016. jan. 6. 22:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
Funki Maki izmos igenis leszel csak nem kigyúrt épp erre próbáltam rámutatni. Én nem a feltűnő hanem a hasznos izomzatról írtam.
2016. jan. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes, az milyen természetes elvárás, hogy egy nő szülés után lefogyjon, hetykén álljon a melle, legyen sima a hasa, a haja és sminkje tökéletes, nézzen ki évekkel fiatalabbnak. Mindezt munka mellett, háztartást vezetve, átvirrasztva az éjszakát egy beteg gyerekkel, és persze miniszoknyában-magassarkúban.


Srácok, menjetek ti a büdös francba!

2016. jan. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%
Letilthatod, hogy nem kérsz több üzenetet ettől a felhasználótól. Az üzenet alatt az egyik gomb, halvány, úgyhogy nem biztos, hogy szemet szúr. Én az ilyen kis görcsökkel ezt csinálom.
2016. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

22-esnek igaza van.


27/F

2016. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Csak nekem szúrt szemet hogy úton útfélen lepontozzák az embert? Ha hasznos amit mond ha nem.

De lehet tévedek.

2016. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%

Azért ezek a hozzászólások nagyon kemények, jókat röhögtem rajtuk. A matematikai számítások, amikből kijön, hogy 80millió ft kell, meg a több év:D Látom sikerült levenni a lényeget:D

Táplálék kiegészítők nélkül is el lehet érni eredményeket, relatíve gyorsan. Senki nem azt mondta, hogy ilyen testet kell mindenkinek felmutatnia, ez koksz nélkül kb nem is lehetséges. De egy jobb, férfiasabb külső azért ne legyen már nagy elvárás, az bőven elérhető vagyonok nélkül is.

2016. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.Fele ennyi izom is bőven elég lenne.
2016. jan. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!