Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy teljesen átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy teljesen átlagos macis fiúként 3 levélre nem válaszoltak társkeresőn?

Figyelt kérdés
Új regisztrált fiú vagyok. 3 nő volt szimpatikus, bennük volt valami különleges szépség a többi sablon nő volt. Viszont ez a 3 nő ne írt vissza
2016. jan. 7. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

teljesen normális.

ha te teljesen átlagos macis fiú vagy, mégis miért különleges szépségű nőknek írsz?

miért nem a teljesen átlagos (vagy kicsit duci) lányoknak? ők illenek hozzád.

L

2016. jan. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11.nem tudom hogy olyanról hallottál a már hogy az ellentétek vonzzák egymást na talán ezért vonzódok ilyen nők iránt
2016. jan. 8. 07:59
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező te meg megtudod érteni h sokan meg úgy gondolják az ellentétek nem vonzák egymás.

Ez ásak 3csaj,nekik ahogy írtam meg te voltál sablonos,ezen mit nem lehet érteni.!?

Megnyugtatlak lessz még jópár csaj aki viszautasít v nem ír vissza!

N/24

2016. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az a 3 nő napi szinten 20-30 levelet kap, de még a 'sablonos' nők is minimum 5-6 levelet. Kiválasztják a számukra legvonzóbb 3-4 férfit és azoknak írnak vissza.


Én ezért töröltem magam annak idején, mert vannak nálam sokkal jóképűbbek és sikeresebbek társkeresőn. Igaz, ők főleg csak egyéjszakás kalandokat keresnek, ez a társkeresős nőket nem zavarja.

2016. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos dolog. Nagyon ritka, hogy a nők válaszolnak társkeresőn, hisz

- rengeteg pasi ír rájuk, akik közül csak a legjobbakra jut idejük válaszolni

- sok a kamureg, amit azért hoznak létre a társkereső oldal üzemeltetői, hogy megfelelő számban legyenek az oldalon női profilok is, mert igen csúnyán mutatna az, hogy 1 nőre 10-15 férfi jut az oldalon.

2016. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mindig nézd meg a konkurenciát is, a legtöbben vidéken 10-20-30km- távolságba keresnek max, de legjobban mindenki annak örül, ha egy város... szóval mindig nézd meg melyik társkeresőn, kikkel versenyzel...

nekem ez régen többé kevésbé bejött...

de pl egyik haverom kopasz, kapafogú, kőműves, debreceni srác, ezekkel az adatokkal egy csajt sem érdekelt love.hu-n évekig... jött lehetősége, kiköltözött New Yorkba, ez bekerült az adat lapjára, azóta naponta írnak rá magyar csajok az ország minden részéről...

2016. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát lehet téged vonzanak az ellentétek, a lányokat meg, akiknek írtál, a szép izmos fiúkák... :D Amúgy meg kicsit egoistának tűnsz, mintha el sem tudnád képzelni, hogy neked valaki ne válaszoljon. Még a legtökéletesebb embernek sem lesz mindig azonnal párja, és még annak sem válaszol mindenki. 3 ember nem a világ vége.
2016. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem válaszoltam mindenkinek, egyszerűen mert úgyéreztem, hogyha valaki nem képes megerőltetni magát és valami olyat írni, amivel felkelti a figyelmemet, akkor én miért erőlködjek?

Annyit én is tudok írni bárkinek, hogy "szimpi vagy, ismerkedünk? kérlek írj!". Utálom az ilyen és ehhez hasonló jellegű leveleket!


Egyébként a páromat ott találtam meg. Egy átlagos kinézetű férfi volt, aki viszont azonnal megfogott a személyiségével. Nem az döntött, hogy hogy néz ki a képén, egymásba szerettünk...

2016. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!