Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferikemassa95 kérdése:

Lányok! Mennyire számít nektek egy fiú családi háttere párválasztásnál?

Figyelt kérdés
A szüleim alkoholisták. Jelenleg még velük élek, és az érdekelne ha mondjuk találkozgatnék egy lánnyal és kialakulna köztünk valami akkor ha ezt tudatnám vele vajon ugyanúgy tekintene e rám mint előtte? Illetve mikor érdemes ezt elmondani?

2016. jan. 12. 08:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számít. Nekem is problémás a családi hátterem, van itt minden. Pia is, és más is. Nem gondolom, hogy hátrányban lennék bárki mással szemben. Ne a családomat szeresse, hanem engem. Én sem a családját fogom szeretni, hanem őt. A lényeg, ami nagyon fontos: Ne a szülei példáját kövesse! A múltam miatt vannak olyan dolgok, amiket nem viselek el magam körül, kezdve ott, hogy soha se rúgjon be azért meg valami gondja van, ha iszik, okosan tegye. Azt, hogy milyen a múltad, szerintem elég ha akkor mondod el, ha megbízol a lányban, de igazából mindegy. Akkor ha felkészültél rá. Én elég zárkózott vagyok, még a barátnőim se tudnak mindenről, de vannak nyílt emberek is. Ha valakinek nem tetszik a családod, akkor az a kapcsolat annyit is érne, ne foglalkozz vele. Ez olyan, mintha valakinek nem tetszene a szemed színe és emiatt hagyna el. Felesleges emiatt aggódnod, hidd el!
2016. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A családi háttér alapvetően meghatározza egy ember személyiségének fejlődését, szóval a párkapcsolati dolgokra is nagyon kihathat. Persze ez nem azt jeleneti, hogy törvényszerüleg mondjuk az előzőekben már emlegetett alkoholista szülőknek ugyanolyan lesz a gyerekük. De azért ahogy én megfigyeltem a géneket nem lehet letagadni, egy link szülőnek általában ugyanolyan semmirekellő gyereke lesz, tisztelet a kivételnek.
2016. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A párom anyja alkoholista volt és hát elég rémes dolgok történtek vele. Ennek ellenére nem is értem hogyan, de rendkívül empatikus, gyökeres ellentéte a szüleinek.

Én nem foglalkozom a családjával de az is igaz, hogy vkire igenis kihat a felnőtt párkapcsolatában.

2016. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 ~OnLány~ ***** válasza:

Először fura volt,amikor megismerkedtünk és elmentem hozzájuk,hogy a szülei folyton csak veszekedtek.

Azért,mert nálunk mindig nyugodt a légkör,szeretjük egymást,a szüleim nem isznak.Szóval minden rendben van,kissebb-nagyobb viták előfordulnak,de ennyi.


Aztán amikor már járni kezdtünk és többet jártam oda,addigra akkor el is váltak.Most az anyja külföldön dolgozik,csak az az idegesítő,hogy amikor haza is jön,akkor hozza az új hapsiját is,aki elég idegesítő egyén.

Az apjához ritkán járunk,mivel ő nem jelentkezik neki,de az apja sem nagyon ragaszkodik hozzá.Kórhában is volt 1-2 éve és megsem látogatta,még csak nem is telefonált.

Na jó,ez nem az én ügyem,nem zavar,csak rosszul esik,mivel én nem tudom milyen ez,de fáj látni,hogy fel sem figyel rá.Hárman vannak testvérek,de az apjuk különbséget tesz közöttük.


Talán az alkoholizmus rosszabb ennél a helyzetnél,de szerintem ne aggódj ezen.Majd megérti,biztosan nem fog emiatt másképp tekinteni rád.

Nem kell mindjárt az első randin elmondanod,elég lesz később is,ha már úgy érzed alakulóban van valami.

2016. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem a családjával akarok kapcsolatban lenni, hanem vele. Ha ezt tudja kezelni, akkor nekem mindegy.

Azért nyilván ne az első randin mondd el, de az első találkozás előtt mindenképpen készítsd fel rá, hogy nehogy megijedjen...

19/L

2016. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, hasonlóan gondolom énis:)
2016. márc. 16. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!