Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertetek már olyan fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek már olyan fiút, aki úgy gondolta inkább a lány menjen oda hozzá ismerkedni/udvarolni?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre,mintha a fiúk félnének megközelíteni a lányokat...
2016. jan. 20. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy félünk, nem ok nélkül! :O
2016. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Egy férfi nem várhatja el, hogy őt megszólítsa valaki? :) Igaz én nem várom el, de azért nekem is jól esne, ha egyszer leszólítana valaki. Régebben volt rá példa, de mostanában sajna nem.

A félénkség pedig érthető, hisz a nők elég magasra rakják néha a mércét, aminek elég nehéz megfelelni, és máris jön a félelem a visszautasítástól.


29F

2016. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjek házhoz a "pofonért"?
2016. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:

Ismerek hát. Úgy gondolja a srác, hogy egyenjogúság van. Ha a nő is akar vmit, ugyanannyi joga van kezdeményezni.

26/F

Személy szerint ez nálam olyan tündérmese jellegű dolog...sose következik be.

2016. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek menjek oda? Hogy újra megalázzon és a sárba tiporjon valaki? Nem kérek belőle inkább...
2016. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Blade Bone ***** válasza:
Milyen szép ez a fa mikro :D
2016. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan rossz ezeket a válaszokat látni. Mert én meg úgy vagyok vele nő létemre, hogy egy csomó embert nem utasítanék vissza, már azt értékelném, hogy odajött. Múlt héten pl. egy sráccal szemeztünk a buszon úgy cirka 5 percen keresztül, folyamatosan oda-odanéztem, mosolyogtam, nevettem, úgy éreztem, ennél többet én már nem tudok tenni... És nem jött oda hozzám. Nem mondom, hogy egy adonisz volt, de nekem bejött. Aranyosnak tűnt, és nem utasítottam volna vissza (kivéve persze ha megszólalt volna, és a hangja magasabb lett volna, mint az enyém :D ). És többször is tapasztaltam, hogy tök egyértelműen jeleltem, de semmi... Megértem én, hogy elutasítás.. csak mindenki ugye az összegzett tapasztalataiból indul ki, és esélyt sem ad a másiknak... És ez azokkal igazságtalan, akik nem illenek bele az összegzett tapasztalatokba.
2016. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látod szegény 5 -ös válaszoló is megégette magát és többet ő bizony nem fog kezdeményezni. Ha lány akkor bele is gondolhatna akár, hogy egy pasi ugyanezt érzi köszöni szépen, mégis folyton próbálkozik. Ha fiú, hát akkor sajnállak.
2016. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát... ha majd 3 hónapot udvarolsz egy lánynak, és az első együttlét előtt közli, hogy bizony nem fekszik le veled és tegyél le a szexről a méreted miatt, akkor nem sok kedved és ambíciód van a folytatáshoz, hidd el. Nekem ennyi untig elég volt a női megalázásból, köszönöm.
2016. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

meg hányszor van olyan h kiröhögik a próbálkozó fiúkat, ugye szinte soha nem átni egyedül csajt, mindig vannak ott barátnők aztán hogy hogy nem mindig a vihogás jön elő belőlük ha egy fiú odamegy hozzájuk.


Én meg két nagy hallókészülékkel a fülemben meg dadogó beszéddel kétszer meggondolom, odamenjek-e társalogni...

2017. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!