Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem volt még kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még kapcsolatom, nem is szoktak kezdeményezni sem a férfiak, így nem érzem magam felnőtt nőnek. Normális ez? Mit lehetne kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 11:05
1 2
 11/13 Titusztitusz ***** válasza:
A 10-es hsz-hez néhány mondat...Jó amit írt a hozzászóló, viszont azért ne legyünk már kicsinyesek...Mi a csudának kéne a kérdezőnek megelégednie egy "mamlasz" ürgével? Hogy egy ILYENNÉL próbálkozzon? A "beképzelt-nagydumás" ürgéknél sincs semmivel sem kevesebb esélye a kezdeményező nőnek, mivel azok pont azért nem szoktak kezdeményezni, mert BEKÉPZELTEK...Viszont a híúságuknak semmi sem szokott jobban esni, mint amikor egy nő "bepróbálkozik" náluk...Úgyhogy szerintem a kérdező a legbeképzeltebb, legnagyobb dumás fickóknál is nyugodtan kezdeményezzen...Felesleges megelégednie a "mamlasz" kategóriásokkal...
2016. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 GipszI ***** válasza:

#10: És még a férfiak általánosítanak :D

Én nem vagyok se bűnronda, se beképzelt, és nem is álmodozok modell kinézetű nőkről, ahogy szerintem egyedülálló férfitársaim nagy része sem (mármint az aki képes reálisan látni a világot).

2016. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
külföld ;)
2016. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!