Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 20 átlagos nőből társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 átlagos nőből társkeresőn csak 5 írt vissza akkor azt jelenti hogy nagyon csúnya lehetek?

Figyelt kérdés
30 év körüli nők.
2016. jan. 29. 07:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Anno én senkinek nem írtam vissza, aki kétszavas levelet vagy standard levelet írt. Aztán a legtöbbször feladtam az egészet és nem néztem többet az oldalt (így nyilván azoknak sem írtam vissza, aki utána írt, mert nem olvastam).

Ráadásul a lányok és a fiúk másképp társkeresőznek, amennyire látom: a fiúk megpróbálnak minden elfogadható nőnek írni, a nők meg megpróbálják megkeresni azt a 2 darab pasit, akivel esetleg működhet.

Mivel nagyon fárasztó és frusztráló idegenekkel beszélgetni, akikkel úgysem fog összejönni, ezért ezt rövidre kell zárni. Én amúgy próbáltam mindenkinek visszaírni, hogy "kösz, nem" (de nem két szóban), de erre csomószor nekiálltak vitatkozi, és valaki (akinek egyébként teljesen más személyisége, érdeklődési köre, életkora volt, másik megyében lakott) az udvarias visszautasításomra visszaírta egy gyalázkodó levelet, hogy biztosan azért nem kell nekem, mert kövér és én is olyan felszínes k. vagyok, mint az összes többi szemét nő...

2016. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
"standard" levél alatt azt értem, hogy nem nekem írta, nem reagált semmire, amit a bemutatkozó oldalamon írtam, hanem jól látszott, hogy minden lánynak változtatás nélkül ugyanazt a levelet küldi el
2016. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán bunkók.Ha valaki normálisan közelített társkeresőn,mindig válaszoltam,még a standard levélre is.
2016. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. De ismeretek hiányában nem tudok mást írni, csak azt, hogy akkor lennél átlagos, ha 20 lányból 10 visszaírt volna.
2016. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ha 20 átlagos nőből társkeresőn csak 5 írt vissza akkor azt jelenti hogy nagyon csúnya lehetek?"



kapisgálsz valamit....

2016. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy más a véleményük a fogalmuk az embereknek arról, mi az átlagos.
2016. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

azt jelenti nagyon jó pasi vagy, ha szép vagy átlagos lányok írnak vissza. Nekem 50 ből 5 lány akiről kiderül később, hogy ami képeket láttam róluk, azok retusáltak. Elittárson pl még 1 kép nélküli lány írt vissza eddig, tett fel képet, bár ne tette volna..

Mondjuk az is gáz, hogy minden nőre ráírsz szinte.

2017. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!