Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni csúnyának mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni csúnyának mondott fiúk akkor fogják csak elismerni hogy a külső nem számít mig egy csinos nővel össze nem jönnek?

Figyelt kérdés
Én is sírtam hogy nem akarnak a nők mert olyan csúnya vagyok amíg meg nem szeretett egy csinos lány
2016. jan. 30. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Soha, mivel nem fog velük összejönni egy csinos lány.
2016. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk a férfiak esetében is néha szubjektív a csúnyaság definíciója. Viszont amit a leginkább kellene tudnunk, hogy egyáltalán milyen magas vagy, illetve mivel foglalkozol (melós, egyetemista, vagy már diplomásként dolgozol)? Ezt csak azért írom, mert nagyon sok ismerősömnél tapasztaltam, hogy a magasság nagyon sok esetben felülírja a csúnyaságot valamint ha intelligensebb vagy, akkor a csajok is másképp viszonyulnak hozzád. Több BME-s gyík ismerősömnek (akik amúgy nem alacsonyak) van szép barátnője, mert gondolom a csajok tisztában vannak vele, hogy a pasijuknak a jövőben sikeres karrierje (több pénze) lesz.
2016. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12: Ezért rossz alacsonynak és ocsmánynak lenni, mivel azt már nem írhatja felül semmi, mert a lányok rá sem bírnak nézni egy annyira ocsmány férfire, mint én.
2016. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most nem értem mi a francnak kellett lepontozni engem a sok idiótának, hiszen csak a saját tapasztalataimat írtam le. Egyébként ne agyalj ezen a problémán kedves 13-as, mert csak tönkre teszi az embert és semmit nem érsz el vele. Én is megfogadtam, hogy lexarom, hogy goblin vagyok és csak a tanulásra koncentrálok, ha pedig eljön egy lehetőség, akkor kellemeset csalódok. Beletörődök, hogy ezt dobta nekem a gép.
2016. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Titusztitusz ***** válasza:
74%
Igen...Álltalában így szokott menni a dolog...És ez ugyanígy érvényes a nőkre is...Éppen ezért felesleges mindig a süketelés hogy :"A külső nem számít"...A csudát nem számít...
2016. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!