Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki a fog előbb és könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a fog előbb és könnyebben párt találni a visszahúzódó, határozatlan, félénk nagyon helyes jó pasi vagy a csúnya nagy dumás, határozott magabiztos pasi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a kettő közötti a nyerő,de most direkt a két végletre lennék kíváncsi.
2016. jan. 31. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ebből a kettőből a második, mert ő jellemzően sokkal aktívabb, míg az első akár úgy is járhat, hogy begubózik és nem is megy emberek közé, így meg a lehetőséget sem adja meg magának.
2016. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A második.

Egy esetet kivéve, ha alacsony. Akkor egyértelműen az első.

2016. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire csúnya az a csúnya. Valószínűleg nem annyira, talán inkább átlagos, és akkor nyilván ő a sikeresebb. De ha egy férfi határozott, magabiztos, jól kommunikál, de mellette alacsony és ocsmány, mint én, akkor tapasztalatból tudom, hogy még egy randi sem jöhet neki össze egész életében.
2016. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én az előbbivel tudom magam jobban elképzelni.
2016. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!