Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya fiúnak melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiúnak melyik a nehezebb egy jó állást szerezni vagy egy átlagos barátnőt találni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 17:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen munkát akar. Pl. ha címlapmodell akar lenni, az nehéz lesz annak, akinek nincs megfelelő megjelenése hozzá (és nem celeb).
2016. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egy szép fiúnak könnyebb jó álláshoz jutnia,mivel egy megnyerő, jó külsőre felfigyelnek a hresek(multicégeknél pl hosszas kiválasztás dönti el hogy ki kapja az állást,itt bizony van szerepe a kinézetnek ès a fellépésnek is).. ráadásul én úgy tudom hogy a cégek megnézik az állásra jelentkezők közösségi oldalait is.. nekem ezt hr belsős ismerősöm mondta,szóval hidd el,ott számít a külső.. hogy mondjak egy példát: a boltban is a szép almát veszed meg :)

Ismerkedésnél nem tudom,illetve biztosan számít a jó külső,de hogy csak a jó külső számítana? Na ebben már nem vagyok biztos :)

Mindkét esetben a jó külső csak egy pluszt ad a többiekhez kèpest,ettől még a munkádat ugyanúgy a tudásod alapján ítélik meg,és a lányoknak sem hiszem elég lenne egy kirakatbáb..

2016. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az első néhány válaszoló részben elég nagy marhaságot írt. Bizonyos munkakörökben legalább annyira számít a külső, mint a társkeresésben. Hacsak nem olyan területen akarsz elhelyezkedni, ahol a színtiszta szaktudás szükséges (programozó, villamosmérnök, orvos), hanem mondjuk gazdasági/vendéglátói területen próbálsz elhelyezkedni, akkor is qrva nagy hátrányban vagy előnytelen külső esetén. A HR-esek első körben azoknak a jelentkezőknek a cv-jeit szórják ki, akik rontanák a cég image-t és végül az attraktívabb emberek közül kerülnek ki a leendő munkavállalók. A nagy kínálat miatt simán megtehetik, hogy húspiacként tekintsenek a munkaerőkre.
2016. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Barátnő nagyságrendekkel nehezebb,szinte lehetetlen küldetés.Munkánál viszont nem annyira nézik a külsőt,persze ott is van sok olyan,aki nézi.De ha a tudásod megvan hozzá,akkor azért ott elfogadnak.

24/F

2016. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Állásinterjúkon engem mindig elutasitanak, a csajok szintén elutasitanak, szóval egyik sem könnyebb... Ráadásul az interjúztatók is fiatal csajok általában, azok meg ott is a külsőt nézik...
2016. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha úgy mond "skilles" szakmád van például orvos, gyógyszerész, villamosmérnök, gépészmérnök vagy mint én például programozó vagyok akkor nem számít a külső szemernyit sem. Pénzem relatívan van, meg lehet növelni a fizut mindig. Viszont ismerkedés téren baszhatom a skillemet ott a külső meg a nagy vagány vicces humoros duma a nyerő . Úgyhogy nekem bukta van, de sajnos nem lekváros :)
2016. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!