Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti melyiket látjátok inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket látjátok inkább a csúnya pasi jó nő vagy helyes pasi jó csaj párokat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A felnőtt párkapcsolat kategóriát legszívesebben 25 felettre tenném, mert ,ég így is rengeteg gyerekes kérdés van itt, ami messze nem komoly párkapcsolati téma.
2016. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

10:

Szerintem meg ha egy másik embertől gyereket akarsz, akkor a külső szépsége is számít annak az embernek.


A gének fontosak. Minél szebb ember a párom, annál esélyesebb hogy a gyerekeink is annál szebbek lesznek.

Nem CSAK A KÜLSŐ SZÉPSÉG SZÁMÍT, DE AZ IS FONTOS.


Szerintem meg pont az a felnőttség, hogy elfogadod hogy a külső szépség IS számít.

2016. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az nem képes felnőni, aki azt vallja hogy a külső szépség egyáltalán nem számít párválasztásnál.

Ő egy kamu álomvilágban él és nem képes a valósággal szembe nézni.

2016. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10es nemértelek. 15-25? VAgyis azt akarod mondani, hogy közelednél egy csúnya nő felé is? Ez a jó srác - csúnya lány koncepció azért jöhetett létre, mert nem a tipikus nő vadászat volt (lemegyek a buliba csajt felszedni), hanem ismerték egymást, majd megpróbálták, mert nincs férfi és nő között szimpla barátság. Nincs olyan!
2016. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért az esetek 60%-ban zsák a foltját. A kirívóak pedig a tirpák srác, bunkó, alja sz@r a kicsit butább (szimplán mert könnyű befolyásolni) de szép lányokat húzza le saját alacsony szintjére.
2016. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"A gének fontosak. Minél szebb ember a párom, annál esélyesebb hogy a gyerekeink is annál szebbek lesznek. "


Tudod, én inkább intelligencia szerint szűrnék.....

De a szüleid sem jól tették, mert egyértelműen híján vagy vele.

2016. febr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na te sem egy értelmiségi nő vagy :)
2016. febr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy átlagos proli vagy....


Aki dél-amerikai szennyet néz, és chipszet zabál.Este meg a net elé szabadul :) FB-én neg gagyi könnyes dolgokat oszt neg.


Tudod, normális embernek az intelligencia fontosabb, de mivel neked nincs, ezt nem is tudhatod.

2016. febr. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hagyjátok már a géneket, meg a nem létező evolúciót.
2016. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!