Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nincsenek tisztába a pasik önmagukkal?

Figyelt kérdés

Több pasival, beszéltem ismerkedtem innen is, máshonnan is. Mind mondták, hogy nekik milyen jó a bensőjük, mennyire kedvesek, rendesek, külsejük miatt nem akarják a pasik stb.

Hát érdekesen látják magukat az tény, mert ezek a rendes pasik elég gázok.

Van aki tök érdektelen egy idő után, van akiből kibukik hogy szexet akar. volt akivel randiztam is és olyan bunkón viselkedett, idióta beszólások, "jaj hugyoznom kell" és társai. Aztán hisztiztek, szerelmet vallottak egy nap után és még sorolhatnám azokat a szuper jó benső tulajdonságokat. És ilyen bensővel a külsejükre hivatkoznak kicsit érdekes ez nekem.


2016. febr. 12. 09:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
A neten ismerkedő férfiak a neten ismerkedő nőket célozzák meg.Ebben nincs semmi rossz,ha nincsenek olyan hölgyek akik neten szeretnének ismerkedni akkor nyilván a férfiak is más módot fognak keresni,de ha kölcsönös az igény akkor miért ne működhetne a dolog?
2016. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

És persze ezt is azok szívják meg, akik nem ilyenek, de mivel nem is "nagydumásak", a kezdetekben ilyennek tűnhetnek.


Eddig egyetlen lányra írtam itt rá, aki személyiségtípus alapján felhívást intézett, két írás után megállapította, hogy én biztos túl okos vagyok hozzá, mert sokminden érdekel, és nem írt többet :D Hábanyeg jóvanakkor :D


Szóval amit mondani akarok: vannak a "nagydumásak", akik értik a szociális rituálékat, tudják, hogy közelítsenek egy emberhez, hogy kiépüljön a kapcsolat. Vannak a kérdésben említett típusok, akik nem tudják, de nem is érdekli őket, csak mondják. És vagyok én, aki valahogy nem tudok kiépíteni ember kapcsolatot, mert nem ismerem a rituálékat, nem tudom, mikor mit "kell" csinálni, mondani, és olybá tűnik, bármit csinálok, valahogy semmi se jó. Na persze nem csinálom sokszor. És emiatt esélyem sincs eljutni odáig, ahol kiderül, hogy én _tényleg_ nem vagyok se szemétládakihasználós, sem szónélküleltűnős, sem eszelős, sem egyéb félnivalóan végletes. Nyilván hibám nekem is van, de más természetűek, mint amiket általában felsorolnak archetípusként.


Persze, oké, értem én, hogy a tapasztalat nagy úr, és ha esélyt adsz valakinek, és aztán csalódsz, a következő esélyadás már nehezebb lesz. De értsétek meg az én (és gondolom még vagyunk ilyenek) helyzetét is, akik nem is kapnak esélyt. Valami megoldást kéne találni, hogy a nagy harcban ne vesszen el a lényeg.

2016. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12#

Erre csak Lenin bácsit tudom idézni:

Tanulni, tanulni, tanulni...

Gyakorlás nélkül senki nem lesz "nagydumás"

2016. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

De te sem vagy tisztában a helyesírás szabályaival, illetve azzal, hogy a második mondatod végén nem pasikat, hanem csajokat akartál írni. :D Vagy most buzykról van szó? Mert akkor nem válaszolok tovább.


Sok gyökér előadja, hogy ő milyen főnyeremény pasi, ezt aláírom férfiként. De azért csúny világ lenne, ha egy kalap alá vonnád ezentúl a tényleg normális férfiakkal az ilyen puncivadászokat. ;)

2016. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 13


Hát ezaz :D Nem is biztos, hogy akarok én "nagydumás" lenni, alapvetően nem vagyok társasági ember, introvertált vagyok. Nem szeretek sok új emberrel megismerkedni, stresszes leszek, izgulok, hülyeségeket beszélek, aztán utólag agyalok rajta, ha meg kudarc ér, az nagyon rosszul esik sokáig :D Jó kis kombináció, mi? Szóval inkább úgy vagyok vele, hogy bevállalom, hogy ne legyen jó, csak ne legyen rossz.


És amikor olvasom a panaszkodásokat hihetetlen gyökér emberekről, akiknek mégis van párjuk, csak mert képesek a kezdő lépésen átverekedni magukat... szomorúság tölt el :(

Namindegy.

2016. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaj, itt nem szabad ismerkedni, attól, meg aki itt fényezi magát, hogy milyen szép lelkű, menekülj, rothadnak belül, mint a férges alma., sajnos. :(
2016. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ismeri elég jól magát, sőt, egyeseknek igénye sincsen arra, hogy megfelelő önismeretre tegyenek szert. Viszont kérdező azt igazán elismerhetted volna, hogy bizony tényleg léteznek olyan férfiak, akik tisztában vannak magukkal, és azt is tökéletesen látják, hogy csakis a külsejük miatt nem találhatnak párt maguknak. Én is ilyen vagyok.
2016. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok magammal : ép hogy átlagos külső, csendes, visszahúzodó személyiség. Két olyan kombó, amiknek köszönhetően soha nem lesz barátnőm. De főleg a rossz külső, ami gátat szab.
2016. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!