Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része miért tesz ki magáról olyan képet aminek láttán az embernek egy prosti jut az eszébe? Ezeknek a lányoknak mind swag, szűk terepmintájú nadrágos paraszt kell nem? 20/F

Figyelt kérdés

Az olyan képekre gondolok amin csücsörítenek, a kezüket az arcuk mellé emelik, pucsítanak stb.


Miért olyan kevés a normális lány aki normális képet ki tud tenni magáról profilképnek?


Arra van igény hogy odakommentelje a sok suttyó hogy milyen ,, fullos " lett a képe és aztán összejöhessen egy swag ecsetfejűvel?


Miért van ilyen kereslet a terepmintás ecsetfejű suttyókra akik az alkoholizáláson, bulizáson kívül szinte semmihez nem értenek?



2016. febr. 13. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

10-es! Engem nem érdekel a lájk. Sőt, elég ritkán töltök fel képet. Ha fel is töltök, akkor azon nem csak én szereplek. Irigy sem vagyok rájuk, mert tudom, hogy milyenek ezek a lányok (kívül, belül). Azok a képek köszönőviszonyban sincsenek a valódi külsejükkel. Torz képet mutatnak magukról. Én pedig szeretem a valódi énemet megmutatni az ismerőseimnek, akármilyen is az kívülről.

Abban viszont igazad van, hogy ilyen világban élünk, de mindenki tud választani. Nem kötelező facebook-lotyónak lenni!

2016. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ott is van minden fajta ember, úgy mint a való életben.

Ne foglalkozz velük, bármennyire irritál is. Egyre több az agymosott ember sajnos, és nem is őket inkább a szüleiket hibáztatnám. Ők csak meg akarnak felelni egy hamis bálványnak

2016. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok! Igen igazatok van! En is egy eleg szepnek titulált hőlgyike vagyok és mégsem rakok magamrol fel olyan képet hogy a "Kiss Pista" is lássa hogy nekem milyen nagy a cicim es milyen jo kerek a fenekem...

Van egeszseges onbizalmam es ez a lenyeg! Viszont ezert nem nezem le oket sem!!! A kedves kerdezoben viszont rrzek egy kis irigyseget, meg jo adag onbizalomhianyt is, mintha nagyon is banna hogy ezek a csajok nem allnak vele szoba! Inkabb akkor keresgeljen ott ahol neki valok vannak, ezekkel meg akkor ne is foglalkozzon!! Igazam van?

2016. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!