Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki egyáltalán nem vágyik párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nem vonzódik egyik nemhez sem vagy csak nem igényli
2013. jan. 22. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden ember társas lény. Ilyen nincs. Mindenki vágyik rá.
2013. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak olyan van, hogy MÉG nem igényli...
2013. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen létezik. 3 variácio

1:Egy barátöm is ilyen, ha kiváncis vagy rá, privátba leirom, hogy mért nem igényli a párkapcsolatot.

2:Akik ilyen how i get ur motherböl a barney szerepét töltik be min 40-50 éves korukra ugy is vágyni fognak már rá.

3:Autosexuális.

2013. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vágyom is meg nem is. Egy ideális párkapcsolatra, ami kölcsönös szerelmen és őszinteségen alapul, arra vágyom, de ez csak utópia. Valójában ha összejönnék egy lánnyal, és rendes lennék vele, ő úgyis csak átverne és kihasználna, ilyen kapcsolat pedig nem kell.
2013. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vágytam, de már lemondtam róla, hogy bármikor is lehet egy normális. Szóval megyek papnak lassan.
2013. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak most épp nem vágyom rá. Szakítás után általában jó kicsit egyedül lenni, kicsit élni, mielőtt megint rádöbbenek, hogy jó lenne már megállapodni.


24/N

2013. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 4-sel ertek egyet. Jo lenne, persze, egy srac, akivel minden jol menne, de ez csak alom. A valosag messze van ettöl. Szoval inkabb elvezem, hogy szabad vagyok. Es tenyleg elvezem. :)

22L

2013. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!