Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha pasit akarok, fogyjak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasit akarok, fogyjak le akkor is, ha nem érzem jól magamat vékonyan?

Figyelt kérdés

Kövér nem vagyok, csak kicsit husis. 5-10 kiló felesleg van rajtam, és hájas sem vagyok, mert csomót sportolok. Viszont elég elkeserítő, hogy az 50 éves szüleimnek 3x olyan gyors anyagcseréje van, mint nekem... Alig mozognak valamit, és csomó édességet meg fehér lisztes cuccokat esznek, és mégis vékonyak. Én meg ha már csak 1 nap is picivel többet eszem, azonnal rám rakódik. Próbáltam sokféle diétát, de egyiktől sem fogytam, egyedül koplalással tudnék, mert az már bejött régebben. De az egészségtelen is, meg úgy, hogy alig eszek, hiába vagyok vékony, de semmi energiám és életkedvem nincs...


Így viszont a kutyának sem kellek. És tudom, hogy ezért van, mert amikor vékonyabb voltam, azonnal találtam pasit, ha akartam. Szerintetek is érdemes erőltetni a koplalást, ha nem akarok magányos lenni örökre?


20/L


2016. febr. 26. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán mégis jobban el tudtad magad fogadni vékonyan és ezért találtál valakit.
2016. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a rendszeresen sportolsz, és megfelelően étkezel, akkor fogysz is.

Semmiféle képpen ne koplalj!!! Ne fogyókúrázz!

De egyébként is az izom nehezebb mint a zsír, ha csak a mérleg miatt panaszkodsz. Centivel mérd magad, és sportolj.

2016. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aperitif ***** válasza:
91%

Nehezen tudom elhinni, hogy egy 20 éves lány mondjuk 48 kilósan azonnal talál pasit, ha akar, 53 kilósan meg a kutyának se kell.

Szerintem az a legfontosabb, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Kövéren, soványan, pasival, vagy egyedül, mindegy, de ha jól érzed magad, akkor a pasik is jól fogják érezni magukat veled.

2016. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

5-10 kiló felesleg egyáltalán nem vészes, ha csak ennyi, akkor örülj neki, hogy a felszínes pasikat ki tudod vele szűrni. :) Hidd el, sok férfi bukik a husisabb csajokra.

Viszont a későbbiekben majd figyelj magadra, mert ha már 20 évesen súlyproblémáid vannak, akkor később könnyen jön fel akár 20-30 kiló felesleg is...

2016. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A koplalás azért nem jó mert az úgy leadott kilók úgyis visszajönnek.

Inkább próbálj valamilyen természetes módot találni arra,hogy kicsit felgyorsuljon az anyagcseréd,kérd ebben szakember segítségét.Szerintem valami kiváltja nálad ezt a lassú emésztést és talán el lehetne hárítani ezt az okot.

Azt a 10 kiló pluszt le kellene nyomni mondjuk csak ötre és egy ilyen arany középúttal talán pasid is lehetne és jól is érezhetnéd magad a bőrödben.:)

De a teljesen őszinte véleményem az,hogy így is találhatnál magadnak pasit,csak lehet,hogy neked nem tetszenek azok a fiúk akik így is szívesen járnának veled.

2016. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Ez a "csak koplalással tudnék fogyni" olyan mese, mint a "nem találok pasit, mert van 10kg feleslegem". A legfontosabb lépés az lenne, hogy legalább saját magadnak ne hazudj a továbbiakban.
2016. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szerintem döntsd el, hogy egy pasit akarsz, akinek a vékonyságod tetszik és folyamatosan meg kell felelni a kezdetben adott feltételeknek,

vagy egy szerető társat, aki odavan érted, akár 5, akár 15 kiló plusz van rajtad.

Ha előbbi, akkor hajrá, kínozd magad koplalással.

Ha utóbbi, akkor pedig érezd csak jól magad, a boldogságot nem hajkurászni kell, hanem hagyni hogy rád találjon miközben önmagad vagy.


[link]

2016. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor jól értem? Ha olyan pasit akar, aki tetszik neki, fogyjon le, ha Gollum is jó, akkor maradhat a "felesleg"?
2016. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleidnek ilyen jó az anyagcseréje neked nem szabadna a levegőtől is hízol fajtának lennie. Ha nem a postás hozott akkor el kellene menned legalább egy vérvételre megnézetni a pajzsmirigy hormonjaidat, mert valami nem százas. Ártani biztos nem árt egy vérvétel, ha meg gond van, akkor idejében tudsz lépni, hisz még csak 20 éves vagy és nem évtizedek óta állna fenn a probléma ha van.


Egyébként vannak pasik, akik nem a nagyon vékony lányokat kedvelik. Ha sokat sportolsz akkor a kicsi "husi" mellett is tónusos a tested, nem egy löttyedt valami, és hidd el ez sokkal vonzóbb. Ne görcsölj ennyit az alakodon és ragadni fognak rád a pasik. A lányoknál is nagyon fontos a magabiztosság. Ha elhiszed, hogy jó nő vagy, akkor mások is annak fognak látni. (persze mindig lesznek kritikusok, akiknek a szar is ízetlen, velük ne foglalkozz! :) )

2016. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress kövér pasit :). Ja, az nem jó?
2016. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!