Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha pasit akarok, fogyjak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasit akarok, fogyjak le akkor is, ha nem érzem jól magamat vékonyan?

Figyelt kérdés

Kövér nem vagyok, csak kicsit husis. 5-10 kiló felesleg van rajtam, és hájas sem vagyok, mert csomót sportolok. Viszont elég elkeserítő, hogy az 50 éves szüleimnek 3x olyan gyors anyagcseréje van, mint nekem... Alig mozognak valamit, és csomó édességet meg fehér lisztes cuccokat esznek, és mégis vékonyak. Én meg ha már csak 1 nap is picivel többet eszem, azonnal rám rakódik. Próbáltam sokféle diétát, de egyiktől sem fogytam, egyedül koplalással tudnék, mert az már bejött régebben. De az egészségtelen is, meg úgy, hogy alig eszek, hiába vagyok vékony, de semmi energiám és életkedvem nincs...


Így viszont a kutyának sem kellek. És tudom, hogy ezért van, mert amikor vékonyabb voltam, azonnal találtam pasit, ha akartam. Szerintetek is érdemes erőltetni a koplalást, ha nem akarok magányos lenni örökre?


20/L


2016. febr. 26. 17:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bírom ezt a "husis" kifejezést:)

Ugye tudjuk, hogy a háj, illetve zsír az nem ugyanaz, mint a hús (izom)?

Persze polkorrektség, na.

2016. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!