Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a pasik, hogy kedves, aranyos lány kell nekik, mikor velük csak barátkoznak?

Figyelt kérdés
Az ismerősi körömben az összes bunkó csajnak van pasija... Meg az olyanoknak is, akik beképzeltek, és csak szórakoznak mindenkivel. Én úgy érzékelem, hogy a pasiknak is csak az kell, aki lesz**ja őket.
2016. márc. 1. 23:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egy nőn, látszik, ha bejön neki egy pasi, vak, aki ezt nem veszi észre. Akkor is látszik, ha félénk, mert pl. elpirul meg zavarban van.
2016. márc. 1. 23:56
 12/19 anonim ***** válasza:
Simán zavarba jöhetsz mástól is. Meséltem már azt az esetet, amikor a pénztáros csaj elvörösödött, ahogy közeledtem a kasszához? Na amikor odaértem hozzá, akkor esett le, hogy nem is velem szemezett, nem is tőlem jött zavarba, hanem a közvetlenül mögöttem álló csúcskategóriás terminátortól. Én kis naiv hülye, hát mit be nem képzelek már magamról. :D
2016. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sajnos a saját példámból tudom hogy ez így van, azért mert akik csak "szórakoznak" azokban van valami kihívás és érdekes hogy nem tudod mivel áll elő legközelebb,

Akin látod egyből hogy jó vagy az uncsi, nem kihívás.

Nekem kifejezetten bejön ha így viccesen bunkó a lány akivel így ugratjuk egymást mint a testvérek, mert én is ilyen vagyok. Persze nem az a nagyon paraszt.

És az meg a legjobb ha a csaj minden pasival bunkó velem meg nem.

2016. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek bunkó lenni, különben is, mi értelme? Csak megutálna sok ember. Mármint nem a pasik.
2016. márc. 2. 00:05
 15/19 anonim ***** válasza:
Ipkisz ez egy T800as volt?xD
2016. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó, a nőknek a bunkó férfiak kellenek, a férfiaknak pedig a bunkó nők, másképp nem is lehet, így kerek a világ :) Tévedésben vagytok, szerintem az a helyzet, hogy a bunkó csaj ismerőseid közvetlenebbek, jobban megy nekik a flörtölés.
2016. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nálunk gimiben is az iskola legnagyobb bunkóparaszt csajainak volt pasijuk...és nem, nem a flört miatt...ugye nem gondoljátok, h a faék egyszerű, nagy hangú balhés csajok húúúúde kifinomult flörttechnikával rendelkeznek?:D


Egyszerűen annyi volt a titok, h őket könnyű volt megközelíteni, nem kellett a fiúknak félniük, h leégetik magukat, hisz ezek a csajok 24 órában magukat égették a viselkedésükkel.

2016. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem, senki sem gondolatolvasó.


rólam készült olyan kép (nem tudtam, hogy fotóznak), mintha azt üzenném, menjen mindenki a csába. közben tökjól éreztem magam.


ez az elpirulás meg egy mítosz. honnan tudod, hogy elpirulsz? megnézed magad a tükörben, vagy a férfiak minden alkalommal megjegyzést tesznek erre?


az, hogy melegség fut át rajtad vagy kicsit elszégyelled magad, nem jelenti azt, hogy elpirultál. otthon meg ezt nem tudod egyedül letesztelni, hogy mennyire vagy pirulós.

2016. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
6-os nem tudom melyik hülye értékelte a hozzászólásodat fel, de baromság, hogy az elején pajzánnak kell lenni, elkönyvelnek könnyű nőcskének, aztán mehetsz a levesbe mikor megcsalnak. A volt pasim rólam is rosszakat feltételezett, mert túl korán a kedvében akartam járni. Sosem vett már engem komolyan. Pedig Isten látja lelkem rendes lány vagyok. Nem szabad egy nőnek túl korán odadobni magát, higyjétek el attól nem fognak szeretni. Most épp más valaki van használatban nála, aztán amikor az új barátnő nincs otthon egy harmadik valaki. Az ilyen kapcsolatban csak tönkremegy az ember.
2016. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!