Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 18-26 éves nők kb. hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-26 éves nők kb. hány %-ánál alap elvárás a nagyon helyes arc, kigyúrt sportos test, saját lakás, vagányság, népszerűség (Az életben és a facebookon is)?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 13:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%

"van egy kb. 1milliót érő autója"


Akkor a pénzt szereted.

2016. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Kinek mi a helyes...nekem és a barátnőmnek pl teljesen más pasik jönnek be: neki a kisfiúsabb, nekem a férfiasabb. A pénzre nem hajtunk, van állásunk, van saját pénzünk. Teljesen mindegy csak legyenek céljai, motivációja, és stílusa. Ezekbe pedig nagyon nagyon sok minden belefér! és mi lányok sem hisszük, hogy tökéletesek vagyunk ám!
2016. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Ez mekkora barom kérdés már megint :D
2016. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Engem teljesen hidegen hagy. Nem Kell kocsi, se kocka has egyszerûen fogadjon El, szeressen amilyen vagyok és Legyen esze meg humora, plusz bízzon bennem."

----

Ugye ezt nem gondolod komolyan? Hacsak nem vagy olyan csúnya külsőleg, amelyet kompromisszummal sem lehet elfogadni, akkor nagyon alacsonyak az igényeid. Legalábbis egy tök átlagos nőnél (sőt talán még az átlag alattiaknál is) ezek a totál alap elvárások: +175 cm, normális testalkat (nem kigyúrt, de legyen férfias), legalább 130 feletti fizetés (ez kicsivel többre elég az éhenhalásnál).

2016. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

11-es, azt miért nem másolod be az egy milliós kocsi mellé, hogy az ismerkedésünk elején nem is tudtam, hogy egyáltalán van kocsija? Nem értek hozzájuk, mikor megláttam se tudtam mennyit ér... nekem is van munkám, együtt gyűjtünk otthonra. Miért nem olvasod végig, amit írnak mielőtt idézgetsz?


Az pedig nem hiszem, hogy gáz, ha egy lány szereti ha egy férfinak van igénye az egzisztenciára. Nem ezen múlik a boldogság és nem egy pénzéhes sóher alak az álompasi, de ha már gyereket szeretne, akkor legyen hol meg miből felnevelni, nem segélyből anyuci nyakán a panelben.

2016. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ksh ilyen dolgokra nem tér ki. De ha írsz nekik, akkor biztos ugranak rá és csinálnak egy felmérést.
2016. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

Szánalmas és röhej ez az oldal :D :D Egyszerűen undorító nézni hogy mindenki mindenkire mutogat, feltesznek egy kérdést, aminek sokszor nincs értelme sem, és logika sincs benne és jönnek rá ezek a csudálatos válaszok, meg a csudálatos le és felpontozó emberkék.


Nekem sincs szerencsém a nőknél, de az itt gyűlölködő és általánosító idióták szerintem teljes mértékben megérdemlik =)

2016. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%
#17 ámen testvérem ;D
2016. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 ~OnLány~ ***** válasza:
83%

A 18-26 éves férfiak hány százalékánál alap elvárás a gyönyörű arc,tökéletes és formás test és a népszerűség?


Ilyen kérdést egyébként minden nap feltesz valaki.

Ígyis-úgyis megoszlanak a vélemények.

Nem bírsz egy idegen ember válaszára alapozni.

2016. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
99,999999% és ez még a legoptimistább becslés.
2016. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!