Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 18-26 éves nők kb. hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-26 éves nők kb. hány %-ánál alap elvárás a nagyon helyes arc, kigyúrt sportos test, saját lakás, vagányság, népszerűség (Az életben és a facebookon is)?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 13:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha valaki nem népszerű, hiszen én sem vagyok az. A vagányság fontos, de nem kell ennek 80 ember előtt zajlania, és népszerűséghez vezetnie. A saját lakás önerőből érdekes lenne ennyi idősen, ezért inkább az lepne meg, ha van, nem az, ha nincs. A sportos test nagyon tetszik, dehát kinek nem? Az arc pedig a tekintettől is lehet szép, és ha hiszitek, ha nem, az értelmes tekintet a legszexibb egy srácon.
2016. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, hogy 100%-ának fontos, legalábbis itt Komárom-Esztergom megyében, mert még egy lánynak sem tetszettem.. A mai napig nem sikerült barátnőt találnom, pedig több éve próbálkozom...... Elvétve van 1-2 lány, akiknek elméletileg tetszem, de azok a lányok általában messze laknak...... 22/F
2018. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!