Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem kellek senkinek? Van akinek sikerült bele törődnie? Egyedül nem akarok élni. F

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szomorú, de el kell fogadni... Vagy nem, de akkor tudod mi lesz. Szóval inkább fogadd el!
2016. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne arra koncentrálj, kinek nem kellesz, hanem vedd észre azokat, akik eddig neked nem kellettek! Hidd el, vannak olyanok is, csak figyelj oda rájuk és adj nekik lehetőséget!
2016. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szedd ossze magad.
2016. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Láttam a Meglepetés című filmet, én úgy vagyok vele, hogy ha lehetne keresnék egy olyan céget, embereket akik eltennének láb alól.
2016. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem kellesz senkinek? Ha látod a hibáid akkor próbálj változtatni.
2016. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ronda vagyok ezért nem kellek seniknek
2016. márc. 6. 11:59
 7/16 anonim ***** válasza:

pehh


akkor a következők történhetnek:

1. csoda történik és egy szép lánynak megtetszel (kicsi rá az esély)

2. nyersz több 100 milliót, majd plasztikai sebész miegymás

3. kölcsönt veszel fel, vagy bankot rabolsz és utána plasztikai műtét

4. lehet h ha több 100 milliód lesz a pénz megszépít majd és nem kell műtét, ebben a formában élősködő rib**ancokat találhatsz

5. luxusk**úrvákhoz fogsz járni

6. kamion elé ugrasz vagy legalább 100 m magasról fejest ugrasz a betonba, vagy egyéb ilyen dolgok

7. éled szerencsétlen életedet, dolgozol, eszel iszol tv, játszogatsz és így eltelik lassan az életed,

2016. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon úgy néz ki nekem a 7-es verzió jutott
2016. márc. 6. 12:21
 9/16 anonim ***** válasza:

#8


Ha ronda vagy általába ez a vége. kivéve ha törtetsz és genya főnök/hazug politikus leszel. nézd meg Fletót is milyen "szép" ember - mégis miniszter volt 5 évig. Beházasodott érdekből jó helyre és áramlik neki a cash.

2016. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
lehetetlen lenne
2016. márc. 6. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!