Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viselkedjen egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjen egy nő hogy a normálisabb értelmesebb férfiakat vonzza be?

Figyelt kérdés

Volt pár elég megalázó és kalandos kapcsolatom az utóbbi egykét évben és egy ideig a férfiakat hibáztattam miatta. El mentem pszichológushoz és egy idő után arra jutottunk, hogy inkább bennem lehet a hiba, hogy engem az ilyen 'rosszfiúk' vonzanak. Azt hittem, hogy ez vonz, de nagyon úgy fest, hogy tévedtem mert kapcsolatban viszont borzasztó velük együtt lenni. Persze izgatóak sok szempontból, de nem igazán érzem magamat embernek mellettük :S


Szóval eddig főleg szórakozóhelyeken meg bulikban ismerkedtem és a közvetlenebb közelemben is ilyen pasik vannak mit kellene szerintetek elsőként megváltoztassak, hogy normálisabb férfiakat vonzzak be magamhoz ? Nem vagyok egyetemista, sajnos fiatalabb koromban nem igazán vettem komolyan a tanulást ezért nem hiszem hogy felvennének max ha újra érettségiznék de az meg elég nehéz.


Köszi aki normálisan válaszol :P

22N



2016. márc. 7. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy a jóképű rosszfiúk után az "értelmesebb, normálisabb férfi" elviselhetetlen lesz számodra, mert nem lesz elég izgalmas. Az alapdilema a nők számára, hogy a fickók, akik bejönnek nekik, alkalmatlanok hosszú távú monogám kapcsolatra, akik meg alkalmasak, túl unalmasak és/vagy rondák.
2016. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de valaki mondott egyszer valami olyat, hogy annyira erőteljes, meg szembetűnő volt valakinek a sminkje, meg talán miniszoknyában is járt, de ez nem biztos, hogy olyan lánynak nézték, aki csak pár éjszakára eljátszadozni jó, de semmi többet, komolyabbat nem gondoltak, feltételeztek róla, és mindig olyan pasasokkal akadt össze, akiknek csak kis ideig sajnos "játéknak" jó volt ő. Meg lehet, hogy eleve hát a diszkó az is egy olyan, hely, mint a strand, mert azt mondták, hogy ott is tóparton inkább ilyen egyéjszakás meg ilyen rövidtávú dolgokat szokták keresni, és lehet, hogy azt gondolja a többi aki a szórakozóhelyen van és így gondolkodik, hogy oda csak olyanok járnak, akik mind így gondolkodnak, szóval lehet, hogy arra gondolnak, hogy te se tervezel hosszabb távra, hogyha diszkóban keresel kapcsolatot. De talán nem mindenki ilyen , de lehet, hogy a többség , de lehet, hogy "ez a te formád", hogy mindig komolytalabbakat, vagy a legnagyobb partiarcokat fogod ki. Lehet amúgy, hogy máshol kéne próbálkozni, de amúgy tudom, hogy nehéz. De mondjuk pl esetleg interneten lehetne találnod azonos érdeklődésűeket, vagy nemtom, volt ilyen videó, és életszerű volt, simán megtörténhet, hogy a pasi a boltban a pultnál szólította le a csajt, hogy egyszerre voltak vásárolni. Meg olyat is hallottam pl, hogy előadáson kerültek egymás melletti székre. Legutóbbinál az volt, hogy sokáig nem volt pasija, és nővére vagy ki noszogatta, hogy szerezzen már egyet, meg tán hogy hogy lehet ilyen béna, meg kis szerencsenélküli, hogy neki nincsen már jóideje pasija, és akkor mondta neki a telefonba, hogy de igenis lesz pasim, és Xy-nak fogják hívni, és addigra mielőtt ez a telóbeszélgetés megtörtént, addigra már többször elképzelte maga elé, hogy milyen lenne, hogy nézhetne ki a pasija, ha lenne, és akkor elment egy előadásra, és ott találkozott vele, egymás mellett ültek, és rögtön érezték, hogy van ott valami kettőjük között, és pont olyan barna szeme volt, amilyet a csaj elképzelt, és pont úgy hívták a pasast, amit mérgesen belekiabált a telefonba a csaj a nővérének vagy kinek. Ezt amúgy olvastam valahol.
2016. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Becsülje meg és szeresse önmagát annyira, hogy ki tudjon szűrni mindenkit, aki nem becsüli őt legalább annyira, mint ő saját magát. Semmilyen szín alatt nem állítm, hogy bármilyen szinten a te hibád lenne az, hogy mások rosszul bánnak veled, de valamilyen szempontból te állítod fel a színvonalat arról, hogy ki hogy bánik veled. Ha rosszul bánsz magaddal, előfordulhat, hogy hajlamosabb vagy olyan emberekkel kapcsolatot kialakítani, akik szintén nem foglalkoznak veled eléggé.


Tudd, hogy mit érdemelsz (csakis a legjobbat), tudd, hogy mit tudsz nyújtani, és ne add alább. Legyél válogatós. Ha valaki folyamatosan fél órákat késik a randiról, hagyd ott. Ha valaki napokig nem keres, és hülye indokot ad, hagyd ott. Ha valaki túl bipolárisan viselkedik veled, emiatt te stresszelsz, hagyd ott. Ha valakinek, úgy érzed, folyamatosan bizonyítanod kell, hagyd ott. Ha úgy érzed "ez az ember olyan jó, meg sem érdemlem", hagyd ott.


Tiszteld magad, ne nyeld le a másik kifogásait, rossz magatartását, nyugodtan válogass, és ne maradj valakivel csak azért, mert kompromisszumot kötöttél, vagy mert azt hiszed "úgysem kapnál jobbat". Mindig van jobb.

2016. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

es ismerd meg a fiut mielott letolod a bugyid kuzdjon erted olcso hust olcso emberek veszik

NE legy olcso hus

2016. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!