Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, akik olyan környezetben vannak (egyetem/munka), ahol vele megegyező neműek veszik körül. Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Én egyetemre járok, persze tudtam, mire vállalkozok, de már kezd kikészíteni. Azt hittem olyan lesz mint a filmekben, minden boldogság, rámtalál valaki stb. De nem. Csak lányok vesznek körül és akinek van valakije, az mind régebbről lévő kapcsolatokból származik.

Ti hogy vagytok ezzel?

20/L


2016. márc. 14. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez nálam is a lányok javára, fiúk meg nagyon kevesen vannak azok közül is van aki foglalt vagy nagyon félénk. Előző osztályom rossz volt onnan nincsenek olyanok akikkel összejárnék és nem is vagyok bulizós típus. Azt hiszem elégé rossz kombináció :D
2016. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is folyton csajos környezetben mozgok lány ként. Egyáltalán nem érdekel, sőt volt olyan környezet is ahol szinte csak idős nők voltak, meg olyan is ahol nálam sokkal fiatalabbak (gyerekek) voltak. Bár én nem vagyok társasági ember szóval olyan mindegy kikkel nem beszélgetek.
2016. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!