Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért nincs sok srácnak barátnője, mert túl csinos csajt akarnak maguk mellé?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom itt, hogy mindenkinek a saját kategóriájában kell választania párt magának.


Mi ez a saját kategória baromság? Szokott valaki ezen elv szerint ismerkedni?


2016. márc. 15. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez tényleg baromság! Honnan tudom, hogy milyen kategória vagyok?? Varázs tükör? 😊 tükröm, tükröm mondd meg nékem ki a legszebb a vidéken? Szép vagy szép vagy szebb a napnál ,de a szomszédlány százszor szebb nálad?
2016. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
nettó baromság itt elméleteket gyártani kinek miért nincs nője senki nem lát bele a másik életébe! pl itt mondják jaj nem azért nincs barátnőd mert alacsony vagy . közben meg bocsi semmi baj nincs veled de nekem olyan férfi kell aki nálam magasabb mert nem tudsz megvédeni . kb 10/10 nő ezt írta de igen valóban nem a magasságom a gond.....
2016. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Mivel mindeki, aki él és mozog a fiatal nőkre hajt, eleve több ostromló férfi van, mint amennyi szabad nő. Tehát eleve rengeteg férfi van, aki egyszerűen kimarad a versenyből. Ezt még tetézi, hogy látszólag a nők nagy része inkább osztozik egy jópasin több nővel, minthogy lejebb adja, ez teljesen eltorzítja a szexuális piacot. Míg a férfiak szűk köre rengeteg nőhöz jut, addig a férfiak nagy része nehezen vagy egyáltalában nem talál magának partnert.
2016. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én külsőre szinte bármilyen lányt el tudnék képzelni magam mellé, de sajnos a külsőm miatt eddig még egy randiig sem jutottam.
2016. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 VirágésBence ***** válasza:
Arról van szó, hogy ha tegyük fel van egy fiú, nem egy adonisz, nem sportos, arcra átlagon aluli, nem egy társaság központja akkor ne akarjon fitnessmodell barátnőt, mert elég kicsi a valószínűsége, hogy talál is, persze kivételek mindig vannak és a legtöbb ember nem felszínes szerencsére, de gondolkozzunk teljesen reálisan, ha te lány lennél (vagy vagy, nem tudom), tudnád, hogy brutálisan jól nézel ki, döglenek érted a pasik és valószínűleg vannak köztük olyanok is, akik kedvesek, jó fejek, rendben vannak a belső tulajdonságaik, akkor olyat választasz aki annyira nem néz ki jól és visszahúzódó, de attól még okos, intelligens és vicces? Azért ilyen nagyon ritkán történik.
2016. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem a kategória a probléma, mert a csúnya lányoknak is ugyanúgy csak a jóképű, magas, kigyúrt pasik kellenek.
2016. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem azért mert a nők kezdeményeznek /hagynak jóvá egy kapcsolatot.

Így X srác hiába akar kapcsot ha nem áll le vele senki.

Lányoknál ezt én úgy látom h válogatnak azt nekik senki nem jó. Aztán ebből lesznek az olyanok akik 30 évesen rá jönnek h X pasinak is 20+ os csaj kell és koppannak egy nagyot.


A kategória valszeg arra vonatkozik h egy jobb modú ember nem állna össze egy hajléktalannal. Ilyesmi.

De vonatkozhat származásra is fehér a fehérel latin a latinnal ....

2016. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A csúnyácskább lányoknak is csak jóképű pasik kellenek...
2016. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Mi az, hogy "túl csinos"? Semmi értelme. Mihez képest? Milyen kategória? Nem tudok róla, hogy kategóriákba lennénk sorolva, bár lehet jobban meg kellene néznem a személyimet vagy az anyakönyvi kivonatot.

Ez leginkább tényleg a nőkön múlik. Ha a lány úgy dönt nem érdekli a fiú, akkor ott vége van. ÉS ez így megy tovább próbálkozásról próbálkozásra. Ennek eredményeként lesznek olyanok akik bármit csinálnak, bármelyik lánynál próbálkoznak nem fog összejönni. Ennyi. Meg amúgy is férfi többség van nagyjából az 50 éves korosztályig. Szóval lesznek elég sokan akik hoppon maradnak.

2016. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" Ha a lány úgy dönt nem érdekli a fiú, akkor ott vége van."


Mi alapján dönt úgy? Ha jól tudom, minden pasinak ott középen ugyanaz lóg, mi a különbség köztünk a szélsőséges példáktól eltekintve?

2016. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!