Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még értelme ide felnőtt párkapcsolat témában kérdést írni, kaptatok mostanában valódi segítséget, támpontot adó választ a párkapcsolati problémáitokat illetően?

Figyelt kérdés
Én úgy látom itt már kialakult egy olyan troll közösség, akik a valóban csak őszintén válaszolgatni akaró embereket elűzik, saját válaszaikban pedig már pusztán csak provokálni akarnak. Az ember inkább már fel sem tesz ide kérdéseket, így viszont az ők kamu kérdéseikkel van tele az oldal. Szerintetek van még ilyen formában létjogosultsága az oldal ezen részének vagy csak én látom ilyen drasztikusnak a helyzetet?
2016. márc. 20. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy van-e ilyen troll közösség konkrétan, vagy csak egy rakás szingli kocka meg macskás osztja jótanács helyett - szó szerint - a nyomorát, de hogy van belőlük jócskán, az hétszentség.


Szóval biztosan van értelme ide kérdést kiírni, de azért minden kérdezőnek javasolnám, hogy erősen gondolja át, hogy melyik tanácsot fogadja meg, mert nem biztos, hogy az a jó válasz, amelyik a legtöbb "lájkot" (<-vicc) kapja.

2016. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vegyes a társaság. Abban sajnos igazad van hogy sokan trollkodnak, illetve a saját elképzelésüket, véleményüket próbálják ráerőltetni a kérdezőkre, lazán veszik fel a dolgokat vagy csak egyszerűen beszólogatnak. Másabb a helyzet, ha esetleg privátban folytatódik egy beszélgetés, a kérdésre, megoldásra összpontosítva.

Ki lehet szűrni hamar a normális embereket, a buták átperegnek a rostán. Sajnos a kor nem függ össze az értelmi és érzelmi intelligenciával.

Azért, van némi létjogosultsága az oldalnak, mert vannak segítőkész és jó szándékú emberek.

2016. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!