Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges az, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy valakinek még huszonévei közepére sem jött még össze egy kapcsolat, de majd valamikor talál valakit, akivel boldog lehet, lehet családja, stb?

Figyelt kérdés
Lányról van szó.
2016. márc. 21. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Egy picit szerintem jobban figyelj oda hogy nézel ki, es lesz pasid, ripsz-ropsz.
2016. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne lehetséges? Mi miatt nem talált?
2016. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remelem lehetseges
2016. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Évek óta dolgozom rajta, semmi hatása nincs.


#2 Nem tudom. Valószínűleg valami nagy baj van velem.

2016. márc. 21. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Inkább csak nem adsz lehetőséget arra, hogy megismerjenek. Jársz társaságba? Ismerkedsz interneten?
2016. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem lehetséges, de én is csak remélem, mert ugyan ebben a helyzetben vagyok (lány). Ha gondolod írj privit, lehet megértenénk egymást:) Nekem sem volt még párom, pedig szép vagyok, de nincs szerencsém velük. Jó én egy kicsit talán fura vagyok, de nem negatív értelemben, normálisan viselkedem, csak olyan különc vagyok kissé. Nehéz rámhangolódni:) Én is félek, hogy lehet-e még rendes kapcsolatom és családom, mert amúgy nagyon szeretnék.
2016. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ismerek olyat akinek 30 után jött csak össze.
2016. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Nekem sem jött még össze. Ha ismekedni próbálok egy idő után nem szoktak már válaszolni a leveleimre. Kiderül mindig, hogy van másik, bizonytalanok. Mikor személyesen találkoztam férfiakkal, elég volt egyetlen egy rossz pillantás rájuk és már végérvényesen leírtak. Mindig mosolyogni kellene és bűbájosnak lenni, de az ember néha fáradt. Eltűnnek. Nem válaszolnak. Eddig egyetlen párkapcsolatom volt, aki állította magáról, hogy már kiélte magát és megkomolyodott, de ha a kapcsolatunkról akartam beszélni vagy házasságról röhögni kezdett.
2016. márc. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk közösen, hátha az segít.
2016. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!