Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 172 cm magas férfi? Ez mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm magas férfi? Ez mennyire hátrány?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdés és mellékesen megemlitettem a magasságomat, és elég komoly kritikát kaptam hogy ilyen magassággal nem lesz nőm sem. Pedig már volt 2 barátnőm is, de valóban volt aki ezért utasított vissza és alacsonyabb volt mint én.

Emelett 70 kg vagyok, nem vagyok sem sovány sem kövér. Nincs problémám a testemmel de nem is ezzel akarok hódítani.

Egészen pontosan ezeket írták: Mert alacsony vagy. 175-180 centi alatt a nők nem tekintenek férfinek.

Legalábbis eszméletlenül jóképűnek vagy gazdagnak kell lenned, hogy 172 centisen nőd lehessen.



2016. márc. 22. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nálad alacsonyabb nőknél nem akkora hátrány többnyire, h ha nem vagy ronda/idióta akkor ne lehessen akár szép, intelligens, rendes barátnőd.

De valljuk be, nem is előny, de az kizárt, hogy csak erre rá lehessen fogni, hogy nincs barátnőd. Ne hallgass azokra, akik kijelentik, hogy igen!

2016. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 VirágésBence ***** válasza:
96%
Hogy is fogalmazzak úgy, hogy ne sértsek meg senkit... Az internet, és főleg a GYK, nem az a felület, ahol az életükkel elégedett, sikeres, magabiztos és elfoglalt emberek gyűlnek össze, ha végig olvasol egy-két kérdést úgy is rájössz és sajnos elég sok a csalódott nő és a csalódott férfi, nagyon sokan vannak akik elítélik a másik nemet a rossz tapasztalataik miatt stb., az itt lévő alacsony férfiak többsége már kapott bántó visszautasításokat és ez alapján osztogatnak neked is tanácsot, mert a rossz élményeikből arra következtetnek, hogy az összes alacsony férfit elítélik a nők. Én, mint nő, a saját 174 cm közötti magasságommal egyáltalán nem utasítom vissza az alacsony férfiakat, sőt, az intelligens nők nagy többsége nem teszi, mert ez csak külső és pár idétlen szám, én is randiztam már 167 cmes sráccal és nagyon is tetszett, aztán végül kiderült, hogy utálja a nőket mert mindenki elítéli a magassága miatt és amúgy tök jól érezte magát, de az egész nemünk undorító, erre is csak a barátai vették rá és én is biztos most magamban röhögök rajta o.O. Szóval nem, a magasságod egyáltalán nem hátrány, csak jól kell tálalni.
2016. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én 160 cm vagyok, nekem nem lenne hátrány. de nyilván egy 180 cm magasnak igen.
2016. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Biztos vannak egy páran, akiknél ez hátrány, nálam nem. Pedig nem 150 hanem bizony 170cm vagyok. Azt kell mondjam, tetszettek már nálam alacsonyabb és velem egymagas pasik is (magasabbak is, kb. fele-fele arányban az egymagasakkal, alacsonyabb 2-3 volt). Most is épp egy pontosan 172cm-es pasi jön be :)

Lehet csodabogár vagyok, mert nálam ez nem szempont, de hé, ne add fel a reményt! Nekem az a mottóm, hogy ne foglalkozz azokkal, akiknek nem vagy elég jó. Én az igazit keresem, szóval a töbiekért nem kár. Inkább derüljön ki az elején, vagy össze se jöjjünk..

Biztos habzó szájjal le fognak pontozni ezért... de én csak a magam nevében tudok beszélni :/

2016. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az izomba nem hiszel? Elárulom neked hogy a legtöbb pasi,aki rendesen gyúr,nem felfujatja magát!!! nem azért teszi h a nöknek tetszenn. A testépítök se azért csinálják h sok nőt megkapjanak! Azért csinálják mert szeretik,az életük része. A focista se azért focizik h válogathasson a nők között!

Énse azért járok kondizni h a pasik odáig legyenek értem. Ezt nem kell belemagyarázni.

Ha senkinek nem kell egy személly az sosem a magaság miatt van,vagy pl amiatt h vékonyabb.

N24

2016. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15



A kondizás tök szopás, szerintem aki csinálja az azért csinálja, hog jobbak legyenek a lehetőségei.

2016. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15ös vagyok. Meg ez a mondatod h azért gyurnak mert másra nem képesek,ezt ugye magadsem hiszed. Nem olyan könnyű mint ahogy azt sokan gondolják. Nyilván ha mindenféle "táppalp" tömöd magad hamar kigyurt leszel,de erőd nulla.

A párom 22éve gyur és erős is. Amúgy 171cm er. Engem pl ez nem zavar,én 165vagyok. De ha alacsonyabb lenne zavarna. Mint a nök töbségét. Bnöm pl egymagas velem és a párja kb 5centivel alacsonyabb.

Ugyhogy nem lehet a magaságra fogni a sikertelenséget.

2016. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az izom építés nem 2 forint nem azért edzenek hogy csajozzanak számold ki? mennyibe van 1 hónapban annyiból jó néhány prostit megkaphatna persze biztos hogy van olyan aki azért gyúr
2016. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!