Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy 30 év fölött megszűnik a "kánaán" a nőknek, és már nem lesznek annyira kelendőek?

Figyelt kérdés

Sokan írják itt, hogy 18-30 között körberajonganak minden nőt, de később már nekik is rosszabb lesz. Meg azt is, hogy a legtöbb férfi 30 éves korig keres rá a társkeresőkön is a nőkre, onnantól már felejtős. Meg élő ismerkedésben is ha kimondja, hogy már harminc fölötti akkor már nem úgy néznek rá a férfiak. Olyat is olvasok, hogy az idősebb férfiaknál is presztízs a 20-as nő.


Ez mennyire igaz?


2016. márc. 29. 22:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
nem hát a 30 éves férfiak inkább 20on 10 en éves csajokkal foglalkoznak a 30 éves kiélt nők meg jaj veszékelve keresik az apa jelölteket vagy az eltartókat ! példa 20 éves nő nem jövök össze kerti törpével bocsika 30 éves egyedülálló anyuka cuki kis manó vagy nagyon kedvelem az alacsony férfiakat.......
2016. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Ma van a 31. szülinapom.Ez a kérdés jól esett. :D
2016. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet általánosítani, de én most 30 fölött jobb formában érzem magam és pozitívabb visszajelzéseket kapok a férfiaktól, mint azelőtt.
2016. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

Jól kell kinézni 30 évesen is, és akkor nem lesz gond. És most elsősorban nem az arcra, nevető ráncok eltüntetésére gondolok, hanem arra, hogy legyen feszes a teste a nőnek.


N

2016. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

31 éves párom, átlagos kinézetű 30+ -os nőkre bukik, szóval van remény azért nekik is. Nem hinném, hogy egyedül lenne ezzel. Mondjuk azt a mai napig nem tudom hogyan köthetett ki nálam :D :D ??? :/

21 vagyok, de egyébként a friss hús nem érdekli, és szép se vagyok, kb. 7/10-es az arcom, a testem meg 5/10-es. Igaz ő sem egy félisten, ha pontoznom kellene erős hetes (egyébként is 7-es 8-asokra bukok, egy 10-est max. elnézegetnék, míg meg nem unná a pucéran szerelést, mosogatást), ettől függetlenül számomra ez mindig is relytéj lesz... De legyünk pozitívak, legalább 10 év múlva is bejövök majd neki :)

2016. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

Nekem vannak huszoneves ismeroseim, akik hat ize, a jo no kategorianak a kozelebe sem ernek, es ismerek olyan harmincasokat akik bombazok. Szoval ez nem kor fuggvenye.


En pl 20 evesen egy dagadek voltam, kb csak akkor vettek eszre a pasik ha szoltam, h ne hamuzzon a fejemre a partin (alacsony vagyok), vagy ha mondjuk atkeltem a piroson. Szoval ilyen lathatatlan lany voltam. 22 evesen abbahagytam a kola ivast es lefogytam es azota is vekony vagyok, igaz, kolat azota sem ittam:-))


A dolog lenyege, hogy nalam pont forditva van, minel idosebb leszek, annal jobb no vagyok. 22 eves koromtol kezdve beindult az elet, es mivel nincs gyefekem, es gym-be jarok, edzek, adok magamra igy mindenem feszes. Sokan erdeklodnek irantam, sok pasinak tetszem, ami abszolut nem volt akkor amikor fiatalabb voltam, most pedig minden masodik pasinak tetszem:-))


Aztan ranezek a regi iskolatrsaimra, akik a suli jo noi voltak, jezusuristen, lelakva, elhizottan, arnyekuk onmaguknak. Ez persze nem csak kulso fuggo, ehhez kell egy kisugrazas, szemelyiseg, intelligencia...szoval ezek az osszetevok elengedhetetlenek:-))


Igy visszanezve orulok, hogy gyereknek dagadt voltam mert ha jo csaj lettem volna velhetoleg nem a konyvtarban toltottem volna a napom hatvan szazalekat:-))


Ami korfuggo lehet, az a vilagnezet, de ott is mint mindenhol vannak kivetelek:-))


33/N

2016. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

Ellenkezőleg!

20 évesen, duci lányként a kutyának nem kellettem, hiába van szép arcom. A második komoly kapcsolatom 14 évig tartott: házasság, két gyerek, aztán válás. Egy fiatalabb, vékonyabb nő miatt. :/

Gondoltam, nálam akkor is végeztünk a pasizással, hát kinek fog kelleni egy duci harmincas, két gyerekkel?!

Aztán kapkodtam a fejem, hányan rámstartoltak, mikor kiderült hogy egyedülálló vagyok. Persze, sokan csak szexet akartak, de azért azon is ledöbbentem.

Gyakorlatilag 25-45 közötti pasik sokasága döngicsél körülöttem azóta is. Szegények milyen csalódottak, mikor kiderül, hogy van párom. :)

Kb. két hét alatt bepasizok. Nem alkalmi szexről beszélek, hanem olyanról, aki komoly kapcsolatot akar.

Alkalmi szexet 2 perc alatt találnék, de nincs rá igényem.


Még csak feszes, vékony test se kell. ;)

(De azért rendületlenül ugrálok a fitness dvd-re meg zabálom a fejessalátát, hátha javul a helyzet. :D )

2016. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez elég felszines állítás, és többnyire szájhősök nyugtatják magukat ezzel, akik 30 alatt meg felett sem kellenek a nőknek :)
2016. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

30 év alatt sem áll sor a nők előtt... Nem tudom ezt honnan veszitek. Illetve ha csak szexre gondolunk, akkor kb 50 éves korig folyamatos sor áll, gyakorlatilag minden nő lába előtt.... De ugye azzal nem sokra megy az ember. Egyébként 30 felett is ugyanúgy megy a buli...

Idősebb pasiknál "presztizs" (vagy inkább könnyebb hülyíteni a fiatal husikákat...meg azért általában minél öregebb az ember, annál több lóvéja van..könnyebb virítani....) a 20-as kislány. Igen. Mondjuk az öregek 10 %-nál. A többi nem perverz..ennyire.

2016. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De unom már, hogy ennyire csak külsőségekben tudnak gondolkodni az emberek...
2016. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!