Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért olyan fontos, hogy valaki ambiciózus legyen?

Figyelt kérdés

Nem találtam még meg a helyem a világban, ez miért baj nálatok? Miért nem lehet egymáson segíteni?

Van munkám csak nem keresek vele annyira jól, de szeretem csinálni.


2016. márc. 29. 22:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Na ez a kérdés foglalkoztat engem is. Miért nem lehet annak örülni, ami van, esetleg nyitott lenni több dolog felé...
2016. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%

"Van munkám csak nem keresek vele annyira jól, de szeretem csinálni."


"nem keresek vele annyira jól"


Nem azt mondom, hogy minden nőre ez igaz, aki ambiciózus párt akar, de egy szép nagy szeletre igen.

2016. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%

Azért ,mert az a motiváció a párkeresés mögött, hogy a pasival együtt többre lehet jutni, mint egyedül. Ha a pasi rosszabbul keres mint a Nő, akkor a Nő tartja el, és ez nem trendi. Fontos hogy legyen motiváció benne, ne legyen lusta és képes legyen eltartani a családját.

38F

2016. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
# 4: Beleértve a nőt is?
2016. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező! Sztm Te nem az anyagi helyzeted miatt nem kelessz senkinek.

Ez a miért nem lehet egymáson segítenit hogy érted?

2016. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy? Nem mindegy, hogy mondjuk alig érettségizettként vagy bizonytalan, vagy mondjuk már túl a 30-on sem tudod, mit akarsz kezdeni magaddal.
2016. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Itt nem a fizetésről van szó.


Ha valaki nem ambiciózus, megfelel neki az, ami van, nem törekszik a jobbra, a többre (persze a normál keretek között!!), az azt jelenti, hogy nem is akar változtatni, előre haladni az életben.

Ha pedig egy nő először össze akar költözni a párjával, akkor nem akar a férfi 30 négyzetméteres kis lakásában nyomorogni, hanem egy normál méretűben laki esetleg. Később, KÖZÖSEN egy házat venni, KÖZÖSEN gyereket vállalni, felnevelni őket.


Ezt nem lehet olyannal tervezni, akinek elég az a kis lakás amiben éppen csak ő fér el, mert szereti és jajj de jó.

2016. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
11%
Jaj te kis butus, ha nm lenne a férfi törtető akkor miből lenne később 2 kocsi meg minden szirszar a nőnek puszira?
2016. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#7 26 vagyok és azért nem találtam még meg a helyem, mert ez az oktatási rendszer nem adott arra lehetőséget, hogy fejlődjek valamiben. Sose voltam jó tanuló, mert nehezen tanulok és nem tudom mibe lehetnék jó. Sajnos a szüleimet és elvesztettem és miattuk is sokáig gyászoltam. Ennyi empiáta együttérzés nincs bennetek? Tök jól elbeszélgettem vele hosszassan levelezgettem erre megitél mert nem vagoyk elég ambiciouzos. És ebbe téved mert megvan bennem, de egyedül nem boldogulok az életben ezért vágyok magam mellé valakit.
2016. márc. 29. 22:48
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Jó, ha az oktatási rendszerre hagyatkozol, így is maradsz. Vannak nagyon jó pedagógusok, de ez egy nagyon nem baráti szakma, sajnos igencsak közelről látok bele, én nem tanítanék, ráadásul vannak dolgok, amikben meg is van kötve a kezük, pocsék tankönyvek, de azt kell használni, mert...

Tedd félre az oktatási rendszert, ne attól várd az ambíciót. Én pl. sorra haladok a gyerekkori álmaimon, még akkor is, ha voltak, akik azt mondták, hogy hülyeség.

2016. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!