Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért olyan fontos, hogy valaki ambiciózus legyen?

Figyelt kérdés

Nem találtam még meg a helyem a világban, ez miért baj nálatok? Miért nem lehet egymáson segíteni?

Van munkám csak nem keresek vele annyira jól, de szeretem csinálni.


2016. márc. 29. 22:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Figyelj, én benne lennék, abba hogy ketten fejlődjünk, mert az ember alapból egy társas lény és együtt sokkal könnyebb megtalálni a saját utunkat, mint egyedül ami nálam eddig inkább bukdácsolásokból járt. Ezért undorodom az olyan emberektől akik már azonnal elvárják azt, hogy valaki azonnal kész ember legyen. Mert akinek rendben volt az élete, mert voltak jó kapcsolatai vagy jó családi háttere azoknak sokkal könnyebb dolguk van. De mivel nekem sose volt igazán jó családi hátterem és a szüleim se élnek így már nagyon nehéz egyedül boldogulni az életben. A másikat meg nem húznám le helyette biztatnám és szívvel, lélekkel ösztönözném, hogy csinálja azt amit neki tetszik.
2016. márc. 30. 10:32
 22/28 anonim ***** válasza:
Baromira nincs rendben az életem, de mindig voltak céljaim, és nem másra várok ezekkel, hogy lökést adjon ezeket megvalósítani.
2016. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak céljaim, mert baromi könnyű kitüzni valamit, hidd el nekem is sok van. A megvalósítása az ami nem olyan könnyű és nem biztos úgy alakul minden ahogy szeretnénk.
2016. márc. 30. 10:40
 24/28 anonim ***** válasza:
Na, pont ez az, amiért nekem a hozzád hasonló ismerőseimmel megszakadt a kapcsolatom. Ők is így gondolták, aztán a megvalósítással már akkor is gondok voltak, amikor én szerveztem valamit. Elegem lett.
2016. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
83%

Egy ambiciózus ember fejlődik. Ahogy a kommenteidből nekem lejött te jól elvagy ahogy vagy. Egyedül is lehet fejlődni minden téren legfeljebb lassabban. Keress olyan társat aki szintén elvan azzal ahol most tart és el lesztek ahogy tudtok. De a legtöbb ember nem erre vágyik. Ahhoz hogy az ember szívesen vállaljon gyereket kell két biztos állás egy ház/lakás és egy autó. Ezt együtt kell megteremteni ez tény de ha te boldog vagy a saját bevallásod szerint is rosszul fizető munkáddal akkor hogyan lenne meg a fejlődés anyagi szinten arra a pontra ahol már jöhet egy gyerek? Vagy a nőnek kell érte agyon hajszolnia magát. Amire kevesen vágynak.

Természetesen nem mindenki gondolkozik így én igen nekem ezért kell olyan pár aki előre halad és nem stagnál. Abban látom azt akire építeni lehet.

2016. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem kell kész embernek lenned. Egy nőnek annyi kell, hogy előrébb legyél, mint egy évvel ezelőtt voltál.

S szerintem előrébb tartasz, ettől kezdve meg annyi a dolgod, hogy ezt nem úgy kell eladni,hogy neked milyen rossz az életed és nehéz, hanem úgy, hogy téged sok dolog érdekel.


Viszont mindenki hozzáillő párt tud csak találni.


Velem is az van, hogy haladok az éeltben előre, még fiatal vagyok, mindent csinálok, most még bírom, most kell felturbózni a hobbit, a munkát meg a tanulást - nem az iskolában és főleg nem 35 év felett.

Ugyanakkor én is kénytelen vagyok évente új társaságokat keresni, mert nem bírják velem a tempót. A nőknek általában ez bejön, de hamar eljutunk oda, hogy kiveri a hisztit, mert fel kell írnom a naptáramba, hogy tól-ig érek rá vele lenni...

Nagyon nehezen találtam magamnak olyan lányt, aki bírja a tempót, ő is ilyen.

Szerintem csak rossz lánynál próbálkoztál eddig.

2016. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%

Ott tévedsz kérdező, hogy azt hiszed párral majd menni fog. Nem fog. Csalódás lesz a vége. A megvalósítás ami az érdemi rész rád marad, azt más nem csinálhatja heletted. A motiváció belőled kell jöjjön különben az életbe nem változik semmi.

Lehet sok mindenre fogni miért nem, de ez senkit nem érdekel és nem is a világ dolga tisztábarakni a szennyesd. Szóval ne itt rinyálj (mert azt teszed) hanem kapd össze magad. Mellesleg én is ambiciózus vagyok, konkrétan idegesítanek a közönyben dagonyázók akik panaszkodni tudnak, tenni valamit azt már nem.

2016. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert ha valaki nem tesz a céljaiért, nem akar többet kihozni az életéből, az mit tesz majd meg egy párkapcsolatért?

Az ambiciózus nem azt jelenti, hogy valaki jól keres, hanem, hogy tudja mit akar az élettől és ezért megteszi, amit tennie kell. A jó ízlés határain belül persze :).

Én azon csodálkozom, hogy a férfiaknak miért nem fontos, hogy a nő ambiciózus legyen, sőt még talán utálják is.

2016. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!