Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért olyan fontos, hogy valaki ambiciózus legyen?

Figyelt kérdés

Nem találtam még meg a helyem a világban, ez miért baj nálatok? Miért nem lehet egymáson segíteni?

Van munkám csak nem keresek vele annyira jól, de szeretem csinálni.


2016. márc. 29. 22:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

#10


Én is a gyerekkori álmom valósítom meg "mindent-vagy-semmit" alapon nyár végéig. Ha bejött minden faja, ha nem akkor "nevetne dűlök jégöledbe temető"

2016. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ha a másiktól nem várjátok ezt el addig nincs gond. Nekem is vannak álmaim, de egyedül nem boldogulok az életben. Pedig próbáltam nagyon sokáig, azon az elven voltam, hogy először magamat tegyem rendbe, de nem tudom teljesen.
2016. márc. 29. 23:04
 13/28 anonim ***** válasza:

De mégis mit vársz egy lehetséges pártól?

Támogatáson kívül mást nem tud adni, hacsak nem használod ki... most más pénzére vágysz, vagy hogy noszogassanak? Ha noszogatásra vágysz, akkor hol az említett ambíció?


Oktatási rendszer... számtalan dolgot meg lehet ma már könyvekből, és persze az internetről tanulni, szóval ez nem kifogás.

Egy nagyon jó barátom is úgy lett profi programozó, hogy NETRŐL tanult meg mindent, mert érdekelte. Egyébként csak egy érettségije van meg valami teljesen más szakmája, mégis az egyik legjobb programozó Szlovákiában, és a neve egyre csak terjed nemzetközileg is, neki köszönhető, hogy a cége is pl Budapesten is létrehoz egy irodát.

2016. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem, bár vannak olyan céljaim mint család, feleség, gyerek, de olyan hogy mivel szeretnék foglalkozni az életemben sajnos nincs. 23 vagyok és csak segédmunkákat alkalmi melókat végeztem csak érettségim van, pedig annyira jó lenne ha vinném valamire az életben.
2016. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%

Olvasom,hogy 26 éves vagy.Ennyi idős korodra már jócskán illene megtalálnod a helyedet és nem másokat okolnod.Részvétem anyudék miatt,de sajnos ennyi idősen is sokan elvesztik a szüleit.Aki mindig ki tudja magyarázni magát,hogy éppen miért nincs motivációja,pláne 18 éves kora után,mindig fog találni okot,hogy ne kezdjen magával semmit.Pl. ezért nem talál párt magának sok gyakoris nyavalygós fazon,mert csak a kifogásokat keresik.


22/N

2016. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Szeretném megtalálni a helyem, de ne legyen már ez egy alapelvárás, ne akarjátok már azt, hogy minden oké legyen egyből, mert sok ember nem találtam még meg.
2016. márc. 30. 00:21
 17/28 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki nem várja el!
2016. márc. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%
Rendkívül ambiciózus vagyok. Az elején mindegyiknek tetszik, persze. Viszont amikor azért nem találkozunk, mert üzleti találkozóm vagy munkám van, akkor azért megy a hiszti. :D Ne törődj a nőkkel; paradox módon minél inkább leszarod őket, annál jobban vonzódnak hozzád. Szomorú, tudom, és én sem akartam elhinni sokáig.
2016. márc. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
De ha nem ismerkedek nem fog a számba repülni a sült galamb.
2016. márc. 30. 01:51
 20/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, az a helyzet, hogy beleszerettem egy hozzám hasonló mértékben ambíciózus férfiba. A legjobbat hozzuk ki egymásból, és ez nagyon jó. Van bennünk egy alap szint, de olyan hatással vagyunk egymásra, hogy még jobban fel tudjuk egymást pörgetni.


Ez nincs meg olyan esetben, ha a másik fél olyan típus, mint te. Volt ilyen ismerősöm, és azt éreztem, hogy egyszerűen visszahúz, és nem éreztem jól magam úgy. A hozzád hasonló ismerőseimet nem lehetett kirántani ebből az állapotból, így az lett a vége, hogy én leszakadtam tőlük, mert nem vették fel a tempómat, és elhalt a kapcsolat.


No, nekem ezért fontos például, hogy ilyen tekintetben hozzám hasonló legyen a másik. Nem kell egyik végletbe se esni, de egy olyan emberrel nem tudok mit kezdeni, aki alapból motiválatlan, és tőlem várja a motivációt, mert a tapasztalataim azt mutatják, hogy nem fogja tudni tartani velem a lépést.

2016. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!