Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben sikertelen férfiak miért nem próbálnak meg maguk fejlődni ahelyett, hogy a nőket, a sikeres férfiakat, meg mindenki mást hibáztatnak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 12:09
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csak a saját tapasztalataimról tudok beszámolni. Nekem is szimpatikusabb, ha egy nő nem nagyon sminkel és nem öltözik kihívóan, mert az nekem tudat alatt is azt sugallja, hogy valamilyen belső hiányosságot akar kompenzálni vele. Vagy esetleg el akarja terelni a figyelmet a belső tulajdonságairól.
2016. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Sorry, akkor én lehet, nem vagyok férfi? :)
2016. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
#11 Látod, a nők is csak saját tapasztalat alapján azt gondolják, hogy a férfiak kinézete csak a belsőjük kivetülése.
2016. ápr. 2. 14:09
 14/50 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé faék egyszerűségű logika. De el tudom képzelni, hogy valakinek erre legyen igénye. És nyilván aki így gondolkodik, az annak a lehetőségétől is megóvja magát, hogy felül kelljen bírálnia a véleményét. :)
2016. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

#14 "Hát ez eléggé faék egyszerűségű logika."

Mert leírni egy nőt a külseje miatt, hogy belül biztos egy semmi, ezért néz ki így vagy úgy, hatalmas bölcsesség, mi?

2016. ápr. 2. 14:16
 16/50 anonim ***** válasza:

Már bocs, de én ezt nem mondtam. :) Kár idegeskedni.

Vlsz. az a gondolat húzódik meg mögötte, hogy ha vki feltűnően sokat foglalkozik a külsejével, akkor más, fontosabb dolgoktól veszi el az időt.

2016. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Egyébként a tájékozott, humoros, házias, családcentrikus szerintem mind jó tulajdonságok, és fontosabbak a külsőnél.
2016. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
#16 De emögött sincs túl sok gondolkodás, valljuk be, így nem értem, hogy mivel lenne jobb vagy elfogadhatóbb.
2016. ápr. 2. 14:24
 19/50 A kérdező kommentje:
#17 Valahogy mégsem ezek a legelső kritériumok.
2016. ápr. 2. 14:25
 20/50 anonim ***** válasza:
46%

Én szerintem adok lehetőséget ennek a megcáfolására. Egyelőre azonban kevés kivétellel találkoztam (sajnos).

A te logikáddal az a probléma, hogy nem mennyiséget, hanem milyenséget próbál megállapítani. Márpedig szerintem ebből csak annyit lehet leszűrni, hogy valakinek fontosak a külsőségek, vagy nem. Ha fontos, akkor valamennyire alkalmazható az én logikám (ti. hogy ez más dolgoktól vesz el időt), ha pedig nem... nos, mi alapján találod ki, hogy akkor ehelyett mi fontos neki a milliónyi lehetőség közül? Tényleg érdekel.


Rendben, akkor úgy mondom, hogy nekem ezek fontosak. Más férfiakért nyilván nem vállalhatok felelősséget. :)

2016. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!