Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben sikertelen férfiak miért nem próbálnak meg maguk fejlődni ahelyett, hogy a nőket, a sikeres férfiakat, meg mindenki mást hibáztatnak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 12:09
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
#39: szerintem nem. Nekem tetszik a kérdező stílusa, lehet vele értelmesen vitatkozni. Ez nem mindennapos manapság.
2016. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
#38 Az az értelme a kérdésnek, hogy a többség meg sem próbál saját magán változtatni, hanem egyből azzal kezdi, hogy a világ változzon meg érte.
2016. ápr. 2. 15:31
 43/50 anonim ***** válasza:
Te megváltoztál, én megváltoztam. Jobb lett?
2016. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
#43 Nem, de legalább próbálkozunk, más ennyit se tesz meg. De az is lehet, hogy még meg se találtuk, hogy miben kéne (vagy azon éppen nem vagyunk hajlandóak változtatni) és ez a baj.
2016. ápr. 2. 15:34
 45/50 anonim ***** válasza:
Hát ez az... mi van, ha pont olyasmin "kellene" változtatni, ami a személyiségünk szerves részét képezi? Amit ha feladnánk, akkor úgy éreznénk, nem önmagunk vagyunk, hanem szerepet játszunk? Szerintem az ilyesmitől mindenki csak rosszabbul érzi magát. Én is próbálkoztam már ilyesmivel, és nem sült el jól.
2016. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
37%
Valóban, nem vagyok hajlandó egy nagyképű, lekezelő, pénzéhes, magamutogató hülyévé válni, aki egy lyuknak, vagy keltetőgépnek tartja a nőket. Bocsi :D
2016. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
#46 Szerintem a gondolkodásoddal van a baj és nem az, hogy nem vagy olyan, amilyet leírtál.
2016. ápr. 2. 15:40
 48/50 anonim ***** válasza:
37%
Jó, igen, azzal, van bajom, inkább nem írom a tapasztalatokat, mert már gondolom így is azt hiszitek, hogy utálom a nőket, pedig nem, nagyon nem. De legyen igazad. (Ha nem lenne oké, akkor első voltam, majd ha gondolod olvasd vissza a kommentjeimet, biztos a gondolkodásommal van hiba, szia :)
2016. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Jó kérdés....
2016. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a sikertelen országok stb. is mást szoktak hibáztatni. Emberi alaptulajdonság.
2016. ápr. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!