Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben sikertelen férfiak miért nem próbálnak meg maguk fejlődni ahelyett, hogy a nőket, a sikeres férfiakat, meg mindenki mást hibáztatnak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 12:09
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
40%
Mért nem próbálsz meg fejlődni ahelyett, hogy a férfiakat, a sikeres nőket meg mindenki mást hibáztatsz?
2016. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

"Mért nem próbálsz meg fejlődni ahelyett, hogy a férfiakat, a sikeres nőket meg mindenki mást hibáztatsz?

"


Próbálok, mint ahogy le is írtam, de tisztában vagyok az elvárásokkal és hogy mik a korlátaim. Nem hibáztatok senkit, de rám se hárítsa senki a saját életéért a felelősséget.

2016. ápr. 2. 15:12
 33/50 anonim ***** válasza:
Gyerekek , szarni kell mindenki fejère ,beszèlni mint a kutyàval ès akkor te leszel a jò sràc
2016. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én nem tájékozódtam eddig más férfiak elvárásait illetően, így nem tudok mást tenni, mint hogy elhiszem, amit mondasz.

De ha ez a helyzet, akkor te mit teszel azért, hogy megtaláld azt a - horribile dictu - kisebbséget, akire nem ez a jellemző? Az "évi 1-2 minősíthetetlen ismerkedési kezdeményezés"-ből mennyi, amit te kezdeményezel?

2016. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

"Az "évi 1-2 minősíthetetlen ismerkedési kezdeményezés"-ből mennyi, amit te kezdeményezel?"


Bevallom: miután már nem egy kinevetést, levegőnek nézést és szemforgatást kaptam, illetve mivel mire összeszedem a bátorságomat, hogy odamenjek rendszerint megjelenik a srácok barátnője vagy látom mi az a szint, akinek csapják a szelet, már egy sem...

És igen, tisztában vagyok vele, hogy én vagyok a szar.

2016. ápr. 2. 15:19
 36/50 anonim ***** válasza:
20%
Kèrdezö, te odamèsz a fiukhoz ismerkedni?
2016. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
#36 Közvetlenül a kérdésed előtt írtam le.
2016. ápr. 2. 15:25
 38/50 anonim ***** válasza:
Első vagyok még mindig, de most azt nem értem, hogy ennek a kérdésednek mi volt az értelme? Ha te is ugyanolyan helyzetben vagy, csak mondjuk nem sajnáltatod-annyira- magad. Te is látod, hogy kb semmi eredménye ennek az egésznek, bármit csinálsz. Most akkor mért ne lehetne valaki ezért szomorú? Hadd döntse már el mindenki, hogy most örül-e annak hogy több éves áldozatos munkájának van-e eredménye vagy nincs, és ne kelljen már azért boldognak lennem, mert jellemtelen gerinctelen, hűtlen sz@arcokat látok kézen fogva sétálni értelmes, aranyos lányokkal, akikről ezt azért tudom, mert ismerem őket, de az aki meg próbál tényleg valamit tenni az ügy érdekében, az meg le van sz@rva.
2016. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
32%
Amugy elèg arrogàns kioktato stilusod van
2016. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Nem, szar biztosan nem. Ellenben tudomásul kell venned, hogy a férfiak között is van, aki ugyanezeket a reakciókat kapja - adott esetben többet is, mert ma is a férfival szemben elvárás, hogy kezdeményezzen - és ez hosszú távon náluk is ezt eredményezi. Senkitől nem lehet elvárni, hogy húsz pofon után a huszonegyedikért is sorba álljon, csak mert az miylen lovagias meg férfias. Ezzel nem mondom azt, hogy te ilyet állítottá volna, egy nőismerősöm mondta ezt.
2016. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!