Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben sikertelen férfiak miért nem próbálnak meg maguk fejlődni ahelyett, hogy a nőket, a sikeres férfiakat, meg mindenki mást hibáztatnak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 12:09
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Nincs rendes visszacsatolás, nem tudja miben, hol fejlődjön, ekkora önismeretet meg nem lehet az emberek nagy résztől elvárni.
2016. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

"A te logikáddal az a probléma, hogy nem mennyiséget, hanem milyenséget próbál megállapítani."

A tied is, már ne haragudj. Mi abban a mennyiség, hogy sokat foglalkozik a külsejével, akkor biztos felszínes és buta? Számolgathatod az órákat, de én is megtehetem, hogy biztos WoW-ozik ahelyett, hogy sportolna, azért néz így ki (a sporttól ugye meg egészségesebb is lesz - ilyen géneket szeretne a legtöbb nő a gyerekének, meg ilyen életmódot szeretne majd átadni), vagy mondjuk színházba járna, ami ugye kultúra és nem mackóban járnak oda az emberek...


"nos, mi alapján találod ki, hogy akkor ehelyett mi fontos neki a milliónyi lehetőség közül? Tényleg érdekel. "

Tudom, hogy nagyon extrém és a valóságtól elrugaszkodott, de odamehetnél beszélgetni talán...

2016. ápr. 2. 14:41
 23/50 anonim ***** válasza:

Épp azt mondom, hogy ezt mind nem tudod megállapítani annak alapján, hogy vkinek nem fontosak a külsőségek, míg annak fontossága többet elárul. Én éppen ezért csak utóbbiból vonok le következtetést, előbbiből nem. :) Előbbi viszont sokkal jobban motivál, hogy odamenjek beszélgetni, mert mondjuk nem tűnik átlagosnak és érdekel, mi lehet neki fontos.

A valóságtól elrugaszkodott legfeljebb az lehet, ha te 100%-ban a férfiaktól várod, hogy odamenjenek beszélgetni :)

2016. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

Mégis mitől árul el többet valakiről az, hogy ad-e a külsejére vagy sem? Egy EGYETLEN dolog, ami alapján kizársz egy csomó embert. Tényleg nem értem, hogy ez az EGY dolog mivel árul el többet az emberről, mint bármi más.

Hol írtam, hogy elvárom, hogy a férfi jöjjön oda?

2016. ápr. 2. 14:52
 25/50 anonim ***** válasza:

Bocs, nem akartalak túlterhelni a logikával. :)

Nem írtad, és én sem írtam. "ha" = feltételes mód :)

2016. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
#25 Tényleg elmagyarázhatnád ezt a hatalmas logikát, ahelyett, hogy burkoltan lehülyézel, meg utalásokat teszel (igen, ebben a feltételes módban benne volt az utalás is).
2016. ápr. 2. 14:56
 27/50 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok, az első hozzászólásodra had reagáljak légyszíves.

Sportolás? Heti 4 súlyzós edzésem van 3 éve, tisztán kajálok.

Elnyúlt ruha? Egyetemre járok, minden nap ing-farmer kombót veszek fel, figyelek arra, hogy jól álljon, stílusosan, ápoltan öltözködök. És most igenis mondom azt, hogy benne van, az, hogy nincs "trendi arcom". Kopaszodom, nagy a fejem, elállóak a füleim, és seggig ér a homlokom. És légyszíves ne mond azt, hogy ezek nem hátrányok, mert a mai világban külön-külön is az lenne, nem hogy egyszerre.

Pénzes üzletemberek, menjen tanulni. Magyarország egyik legerősebb egyetemén tanulok, igaz ezzel soha nem vágok fel, de azért na :D A pénzéhségről csak annyit, hogy meg van mindenem, nagyon jó körülmények között élek, de ez nem feltétlen látszik rajtam, mert nem a legmenőbb elektronikai cikkeket használom, és legyintve néznek rám a lányok, hogy hmm, neked ilyen telód van? :O

És ehhez jön hozzá, amit az önfejlesztésről az első kommentemben írtam.

Szóval lehet itt osztani az észt, hogy sok az önmagát sajnáltató ember, de ha 3 éved ezzel megy el, teljesen átalakulsz külsőre, magabiztosabb leszel, de emellett megtartod a jó belső tulajdonásogaidat (nem én mondom, hanem a környezetem) de így is sz@rnak a fejedre, akkor szerinted minek örüljek? Hogy süt a nap? Hurrá :D

2016. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
37%

Akinek nem inge, ne vegye magára. :) De akkor legközelebb általánosabban fogalmazok, jó? Nem akartam sértő lenni, bocs.

Akkor megpróbálom máshogy megfogalmazni: Szerintem te nagyon sarkítasz. Az, hogy valakinek nem a külsőségek fontosak, az nem jelenti azt, hogy 120+ kg vagy akár hogy mackónadrágban jár-kel. Csak mondjuk azt, hogy nem akar a külsejével kitűnni/feltűnni. Ez közel sem ugyanaz. Aki viszont előtérbe helyezi a külsejét, az ne csodálkozzon, ha azok mennek oda hozzá, akiknek ez a fontos.

Ami a párválasztást illeti, én nem tudom, hány férfi akar olyan nőt, aki inkább csinos/szép, mint kedves, családcentrikus stb. Én biztos nem. (NB: Szerintem a szépség belülről fakad, és akit szeretünk, azt külsőtől függetlenül úgyis szépnek fogjuk találni.)

2016. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

"Szóval lehet itt osztani az észt, hogy sok az önmagát sajnáltató ember, de ha 3 éved ezzel megy el, teljesen átalakulsz külsőre, magabiztosabb leszel, de emellett megtartod a jó belső tulajdonásogaidat (nem én mondom, hanem a környezetem) de így is sz@rnak a fejedre, akkor szerinted minek örüljek? Hogy süt a nap? Hurrá :D"


Én csak a leggyakoribb kifogásokat soroltam fel, hogy miben keresik a hibát, miközben nem csinálnak semmit.


Én is évek óta sportolok, figyelek oda a külsőmre (mert egy nő legyen csinos, de nem túlzottan - és akkor most lője be az ember, hogy mit várnak el a férfiak e téren), lassan egy nagyon hosszú, nehéz szakon diplomázom (amit amúgy az országban nem fizetnek meg, szóval pénzem az nem lesz belőle), meg van egy csomó hobbim. De nem születtem széparcúnak, szószátyár se vagyok, így gyakorlatilag évi 1-2 minősíthetetlen ismerkedési kezdeményezés mellett egész életemben egyedül voltam. De ugye a nőknek mennyivel jobb...

2016. ápr. 2. 15:08
 30/50 A kérdező kommentje:

"Ami a párválasztást illeti, én nem tudom, hány férfi akar olyan nőt, aki inkább csinos/szép, mint kedves, családcentrikus stb. "


A többség. Ajánlom, hogy nézz körül az oldalon, miket írnak a férfiak.

2016. ápr. 2. 15:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!