Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy azok a pasik a rendes normális aranyosak akik nem jönnek be?

Figyelt kérdés

Keresem a párom már 3 éve de egyszerűen nem találom. Akik -tök normális rendesek, azok vagy nem jönnek be külsőleg vagy túl férfiatlanok határozatlanok, félénkek.

Akik bejönnek mint pasik azok meg első randin már filmezni hívnak magukhoz. Vagy nagyon buták vagy első szex után eltűnnek stb.


2016. ápr. 4. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Samee...


Aki eddig tetszett külsőre is, és rendes srác volt, az olyan félénk volt mint, hogy megszólalni nem mertek. Egy ilyen sráccal mit kezdenék egy kapcsolatban? :S

Sokan nem jönnek be, ha pedig mégis, akkor mindig kiderül róluk, hogy bunkó parasztok...

2016. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a kezdetekben félénk nem azt jelenti, hogy ugyanolyan maradna egy kapcsolatban is. Vannak, akiknek az emberi kapcsolatok kiépítése nehezen megy, de maga a fenntartás már könnyebb. Szabad néha gondolkodni is, és nem az első benyomás alapján eldönteni az illető teljes jövőképét.
2016. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmm köszi kettes mondasz valamit erre nem gondoltam eddig
2016. ápr. 4. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Ezeket olvasva úgy érzem fel kell adnom... Én sajnos inkább az első csoportba tartozom. Nem tudom manapság miért az a férfi aki foggal tépi el a dróthuzalt meg csupasz mellkassal állítja meg a felé dobott dárdát.


Határozatlanság... Ezzel is mi a gond? A kétely az emberi alaptermészet része. Segít jobb döntést hozni. Szerintem az a rosszabb mikor vakmerő valaki. A kétely és a gondolkodási mánia nekem mindig részem marad. Rossz tudni, hogy ezzel el is kaszáltam magam.


Félénkség... Most ez is... Ezzel mi a gond? Van akinek nem megy az a "hö bébi gyeremá szekszeeeeeni dzsá he, teszek rájad egy be nyomást hahahaha".


Engem már azért lefatökűznek, ha nem vagyok hajlandó kikezdeni kapcsolatban álló csajokkal, sőt a közeledésük is elhárítom. (Bár ilyen csak egyszer volt, de egy határozott "nem" volt amit kapott). gyik munkahelyemen piszkáltak ezzel, hogy vigyem el randizni az egyik tőlem 20 évvel idősebb kolléganőmet... De nem értettem miért. Engem nem érdekelt "úgy" az a nő csak jól eldumáltunk. De amúgy se... De a többiek szerint "meg kő dugni mindenkit akit lehet höhöhö". És lebúzáztak amiért nem értettem egyet. Ilyen nehéz elhinni, hogy nem mindenki primitív ösztönlény? Én az igazit keresem, nem érdekel a random szex.

2016. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy bejon??

Tetszik a kulseje? Gondolom erre gondolsz. Amig kulso alapjan szursz mindig is a "buta", elso-randin-kefelos-majd-lelepos fajtat fogod bevonzani. De ez nem azt jenti, h ok a butak. Ilyenek a machok. Ahhoz igencsak jonak kell lenni h egy ilyet megtarts, legalabb egy darabig, mert sokaig ugysem fog menni.. Egyszerubb es celravezetobb okosan valasztani! Amellett ha tul kihivo a megjelenesed, azzal sok felenkebb sracot elijesztesz, viszont vonzod a macho tipust. Ezt nem art eszben tartani. Latatlanban ennyit tudok mondani, de lehet mar ez is segit. :)

2016. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4. Nagyon szimpatikus amiket írsz ☺
2016. ápr. 4. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert a nők sosem tudják mit akarnak.


Mikor rendes, normális, aranyos voltam, akkor 20 éves koromig szűz voltam.


Mióta változtattam magamon és a te szavaiddal röviden leírva "az első randin filmezni hívom magamhoz a lányokat", azóta évente két kézen megszámolható lánnyal szexelek, ami a korábbi nullához képest nekem elég nagy előre lépés.


Alapból normális, aranyos, rendes pasi lennék, aki tartós kapcsolatot keres, de azzal nem tudtam sok-sok éven keresztül barátnőt találni

2016. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azert mert unalmasnak talalod a normalisakat, egyedi kell neked, vmi kulonleges, de ezeknek meg te vagy a tucat, akinek strigula vagy. Ordogi kor, de ez van sok csajnal vmiert, ezert rossznak beallitani kicsit a ffinak magat, meg ha jo es normalis akkor is kb.
2016. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Én pl. egy csomó ronda és utálatos pasit ismerek. Mondjuk én is mindről azt hittem, hogy rendesek az elején, de mivel én adtam nekik esélyt és jobban kiismertem őket, rájöttem, hogy a kezdeti kedvesség, rendesség után sokan közülük szimpla elnyomó, parancsolgató paraziták, csak az elején nem merik kimutatni a foguk fehérjét.


Aki meg túl szépfiú, előfordulhat, hogy annyira népszerű, hogy nem tanult meg udvarolni a nőknek, mert nem volt rá szüksége.

De határozottan jóképű férfiak közül is ismerek rendeseket, kedveseket, sőt még félénkeket is.


Nem feltétlenül a külső határozza meg az embert.

2016. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2-es nagyon jót írt, csak megerősíteni tudom.

Egyébként a másik oldalról is sok tekintetben hasonlóan néz ki a dolog.

2016. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!