Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mellműtétem óta sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mellműtétem óta sokkal kevesebben szoktak próbálkozni nálam, túlzásba eshettem a mérettel, vagy most olyan "elérhetetlennek" gondolnak?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan görcsösen bennem van, hogy kortól és alkattól függetlenül minden férfinek szeretnék tetszeni, ami tudom hogy nem teljesen normális, de emiatt nagyon szeretem ha sokan odajönnek hozzám pl szórakozóhelyeken, még ha nem is tetszenek, és el kell küldjem őket, csak nagyon jól esik ,de mostanában egyre kevesebb példa van erre....
2016. ápr. 8. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
OMG, ez most ugy csak vicc. Szoval az egód a padlón van. Nah ugyanezt érzi a férfiak 95%a. Most hova ....
2016. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Úristen, mi folyik itt Gyöngyösön? Odafigyejjetek má! Ennyi sérült embert... Nem a kérdezőre gondolok.


Egy kép segítene, de nyilván nem dobod ide ki a csöcseidet. Szerintem mindkettő dolog benne lehet. Van, akit taszít a szilikon mell, mások pedig lehet, hogy úgy vannak vele, hogy nem próbálkoznak, mert nem hiszik, hogy megütik a szintet.

Viszont szerintem túlságosan is vágysz a figyelemre, ráadásul mindezt a külsőd alapján. Próbálj meg nem azért élni, hogy másoknak megfelelj. Nem kell az ő megerősítésük ahhoz, hogy szeresd magad.

2016. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

hat szerintem, akarmibe az ember tulzasba megy, akkor annnak kovetkezmenyei lesznek...


van aki szereti az olyasmit, de nekem pl. ami nem termeszetes, es tulzasba van vive az nagyon nem tetszik.


lehet en sem mennek oda hozad..

2016. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért ilyen gigacsöcsöket csináltattál vagy mi?
2016. ápr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megérzik az emberek a görcsösséget. Melltől függetlenül. Én is úgy tapasztalom, hogy ha nagyon szeretnék tetszeni, akkor sosem jön össze. Mikor meg csak úgy járok-kelek és tojok rá, ki néz meg, akkor meg néznek.
2016. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!