Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemigen tudok hűséges maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemigen tudok hűséges maradni szexuális értelemben, de érzelmileg igen. Lányok, van köztetek olyan, akinek ez nem volna probléma?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 10:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Attól, hogy őszinte vagy még a többség számára elfogadhatatlan amit akarsz.

Ha én feltöröm valaki bankszámláját és elutalgatom a pénzét, de megmondom neki akkor legyen mindenki megértő velem mert őszinte voltam? Itt most nem a két cselekmény súlyáról van szó a példa inkább csak azt akarja reprezentálni, hogy egy jobb tálalástól még nem kell az alapdolgot is jobban megítélni.


Természetes, hogy a legtöbb ember párkapcsolatba hűséget vár el. Számomra az, hogy nemcsak a pároddal osztod meg a legintimebb pillanatokat, egyrészt önzés másrészt bizalmatlanság vagy esetleg érdektelenség. Nem érzem ha valaki nem meri magát a másikra bízni vagy nem érdeklik az érzései esetleg nem hajlandó lemondani a szexuális kapcsolatról az minek akarkapcsolatot? Elítélés nélkül, erre vannak a prostik.

2016. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
* szexuális szabadságról nem akar lemondani. Bocsánat, elírtam.
2016. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Kérdező személy szerint én sem tartom jónak, ha a párom mellettem más nőket is akar.Ehhez vonzódnom kéne a női nemhez,ez viszont nincs így.A nők többsége szeretne csak egyedüli nő lenni a férfinek, akit szeret.Be kell látnod, hogy nem túl sok az a nő, aki gusztust érez más nők felé...talán biszexuális beállítottságú nőkkel többre mennél..A problémád sem egyedi. :) Nagyon sok férfit ismerek, aki képtelen a hosszútávú monogámiára, ezért is van a sok megcsalás.Mint első hozzászólásomban írtam, maradj szabadon, jelen esetben ez a legjobb megoldás számodra, így a lelkiismereted is tiszta marad.Nem tudom hány éves vagy, de szerintem még nagyon fiatal.Még ne köteleződj el, inkább élj.Pár év múlva talán sikerül kiélned magad és megtudsz állapodni egyetlen nő mellett.Addig viszont engedd el a jelenlegi barátnődet, hagyd meg neki a lehetőséget, hogy olyat találjon, akinek mellette nincs vágya más nőkre. :)Én már nem vagyok túl fiatal(41 éves),tapasztalataim után csak ezt tudom neked javasolni.És maradj őszinte akkor is, ha másoknak nem tetszik! 12-es,18-as voltam.
2016. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Én megértem, amint mondtok, csak furcsának érzem, hogy az elvileg empatikusabb nem lévén mégis átgondolás nélküli azonnali ítélkezést kapok, pedig én tényleg csak ahhoz keresem az utat, hogy őszintén és tiszta szívvel élhessek... és párkapcsolatban.

Valahogy képtelen vagyok elhinni, hogy 100-ból 100 nő elvárná, hogy csak vele szexeljen egy férfi önszántából?

Jó, biztos vannak férfiak, talán elég sokan is, akik ezt őszintén és örömmel vállalják, de én nem ilyen vagyok. A legtöbb ismerősöm sem ilyen, szóval a kérdés az, hogy mi mit tegyünk?

Kétféle utat látok. Vagy hazugsággal megyünk bele a kapcsolatokba és elhitetjük veletek, hogy a sírig nem érünk más nőkhöz, aztán persze félrejárunk, ahogy az ma is történik mindenhol vagy valóban őszintén megvalljuk, hogy milyen határaink vannak és megpróbálunk egyenes gerinccel egy nyitott párt találni.

A fenti válaszok alapján úgy tűnik, hogy ez utóbbi egy szokatlanul naiv gondolat, így pedig nem marad más, mint a hagyományos módszer.


Amúgy nem mondanám magam olyan fiatalnak, 34 vagyok, de tényleg egy jó értelemben vett párt keresek. Olyan igazi szövetségest, akivel sokkal több tart össze, mint egy lakáshitel vagy holmi múló érzelmek vagy szenvedély. Akire ha ránézel, azt olyan ősbizalommal teszed, hogy az életed a kezébe adnád.

Egy ilyen kapcsolatba nem férhet féltékenység és birtoklási vágy, nem sajátíthatod ki.

Mindegy, abba is hagyom, mert csak kinevettetem magam a naivitásommal.

2016. ápr. 12. 13:38
 25/30 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű dolgod...de talán lesz olyan, akinek ez megfelel.Kérdés, hogy egyoldalúan szeretnéd vagy a másiknak is megadod a lehetőséget, mert így lenne a tisztességes.Amit te megtehetsz, a másiknak is joga van ugyanahhoz.Bár ez már nem nevezhető párkapcsolatnak.Én csak saját magamból indulok ki, ha szeretek valakit, nem tudok máshoz hozzáérni.Ha már hozzátudok, akkor az érzés elmúlt bennem, és innentől nincs szükségem többé a páromra.Próbálkozz, talán sikerül, mást nem tudok javasolni, de maradj őszinte.A nőknek joguk van tudni, mire számíthatnak tőled, mert így megmarad a választás lehetősége nekik.
2016. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Természetesen a másiknak is minden lehetősége meglenne ugyanarra, amit én is szeretnék.
2016. ápr. 12. 14:38
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezünk. De empatikusabb nem ide vagy oda, nem kell minden sz@rt benyelni. Ez az őszinte tiszta szívű duma akkora maszlag, amekkorát rég hallottam pasitól. Plusz kérdező, te nem párkapcsolatot akarsz. Hanem egy boztos pontot aki mellől lehet kalandozni, ez viszont nem párkapcsolat. Ha szerelmes valaki a másikba akkor bizony hihetetlenül megalázó és fájdalmas ha a szeretett személy másokat is kezelget. Komolyan az a bajod, hogy nem megy bele itt sok nő az önkínzásba?
2016. ápr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

27-es

Nem, nem az összes nő, hanem hogy akad-e olyan nő, aki belemenne, jobban mondva hogy van-e, akinek nem volna önkínzás ez.

Illetve adódik a kérdés, hogy ha nekem a kényszerített hűség az önkínzás, akkor vajon elvárható-e tőlem, hogy én viszont bevállaljam...

2016. ápr. 14. 10:44
 29/30 anonim ***** válasza:
Hisz te nem vagy hajlandó bevállalni. Pont erről szól a kérdésed. És közben csodálkozol, hogy más se akar számára ilyen kellemetlen dologba belemenni.
2016. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én benne lennék abban az esetben ha nem lennék szerelmes beléd csak jól kijönnénk egymással. De úgy igazán jól, figyelnénk egymásra, támogatnánk egymást, gondoskodnánk egymásról. Persze az a minimum hogy legyen rengeteg pénzed amiből kedvem szerint költhetek,utazhatok amíg Te más csajt k*rsz. Én meg főzök vacsit és kivasalom az ingeidet, rendbe tartom a házunkat. Veled is lefekszem amíg jól nézel ki és minden csaj után elmész szűrővizsgálatra. De ha nem az sem probléma mert könnyen találok magamnak én is dugó pajtit. Ha gondolod írj privátot és randizhatunk! 24/L
2016. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!