Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan Hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan Hölgyek, akiknél fontos szempont a párválasztásnál a férfi anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

24 éves, biztos egzisztenciával rendelkező, vezető beosztásban dolgozó mérnökember vagyok. Érdekesnek tűnhet, de engem kimondottan vonzanak az olyan Nők, akik őszintén vállalják, hogy számít a párválasztásnál az illető anyagi helyzete. Ezen a téren konzervatívnak tartom magam, véleményem szerint egy férfi dolga megteremteni egy Nő számára szükséges anyagi feltételeket.

Ha szeretek valakit, szeretem minden téren kiszolgálni, kényeztetni, ehhez hozzátartozik az is, hogy nem kell feltétlenül mellettem dolgoznia. Kihívást jelent számomra, ha valakinek magasak az elvárásai, igényli a gondoskodást.


Vannak olyan Hölgyek itt akikre jellemzőek a fent leírtak? Életkor írjatok, ha kérhetem! :)



2016. ápr. 15. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Én ezt nőként úgy tartom jónak, ha a nőnek is van munkája, amitől nem érzi magát kiszolgáltatottnak, de kissé maradi is vagyok, mert úgy gondolom, hogy a férfinak kell annyit keresnie, hogy el tudjon tartani belőle egy családot, mert ha pl gyereket szülnék, akkor elvárnám, hogy a férjem tartson el, és én ne dolgozzak a kisgyerek mellett. Azt semtartom jó ötletnek, hogy a férfi maradjon otthon gyesen a gyerekkel, mert ő nem tudja szoptatni, tápos gyereket meg nem szeretnék. 23/L
2016. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Cukipofa vagy :-)))

Miutan evekig eltartottam egy ferfit jelenleg az elvarasaim nagyon nagyok.

A ferfi legyen nalam sokkal fiatalabb, de vegyen nekem hazat, terepjarot, segitsen nevelni a kisgyerekemet es szolgaljon ki az agyban es szellemileg is nyujtson sokat. Es csinaljon nekem egy kisbabat.

Es irassa ram a vagyonat. :-D


37 vagyok es lehet te nem vagy eleg fiatal hozzam ;-).

2016. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is ezt vallom,nekek a dolgom a nőt eltartani.

Nyilván én annyit várok el,hogy eddzen,figyeljen az alakjára,csinos igazi nőies nő legyen.

Tőlem megkap minden figyelmességet és nem egy fillérb..szó pasit.

2016. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekek helyett nekem.
2016. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, most hazudsz! Hülyének nézed az itteni nőket. Ostoba vagy és infantilis. Dehogy vagy te vezető beosztásban! Vegyél magadnak egy guminőt, az biztosan mindig karcsú lesz, fitt és a rendelkezésedre fog állni, amikor csak akarod. Amúgy meg ne nézd már hülyének a nőket, ha te az lennél, akinek itt lefested magad, nem ide posztolnál, nem is ismernéd ezt az oldalt. Szemétség tőled, hogy ezzel a kérdéssel megalázod és provokáld férfitársaidat. Mocsok ember lehetsz, te kis szerencsétlen! Álmodozz csak tovább és recskázz egyedül a putris kis szobádban! Szégyelld magad!
2016. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 darabkat ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék, hogy párválasztásnál az illető iskolázottsága, motiváltsága az, amit figyelembe veszek. Nem az anyagi helyzet az elsődleges, de mivel én sem gazdag családból jövök (sőt), de szorgalommal azért elég jó helyen vagyok jelenleg, ezért ezt a másiktól is elvárom. Másrészt engem pl. kiráz a hideg az olyanoktól, akik eltartatják magukat, szóval ez a gondolkodásmód nekem egyáltalán nem nyerő, én szeretek mindent megteremteni saját magamnak. Férfiként se hiszem, hogy élvezném egy olyan nő társaságát, aki az életben megelégszik azzal, hogy ő otthon néz ki a fejéből, amíg a másik dolgozik. 22N
2016. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!