Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen típusú pasik azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú pasik azok külsőre akik nem vonzóak a nők számára? Milyen külsejű pasiknak nagyon nehéz szinte lehetetlen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a pasik külseje.
2016. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

#11

Nem érdekel a pasi külseje, csak legyen izmos és jóképű! xDD

Nem? :D

2016. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Ezidáig valahány elutasítást is kaptam, és elhihetitek, volt belőle már bőven, az mindig a külsőm miatt volt. Joggal hihetem azt, hogy amilyen külső adottságokkal rendelkezem, azok ellehetetlenítenek bármiféle kapcsolatot az ellenkező nemmel. Nem nőttem magasra és az arcomra is inkább zacskót kellene húznom, ha emberek közé merészkedek. Hiába teszek bármit, elkerülnek a lányok. Jó messziről, ha tehetik. Fogalmam sincsen, hogy az én megjelenésem mellett vajon akadna-e olyan mód amivel legalább egy randira esélyt kaphatnék egy lánytól valaha.
2016. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akinek elsődleges a külső, ami manapság jellemző, az csak rövid távon lesz boldog vele, mert hiába jól néz ki xy, ha emberileg nem bejövős.

Az, hogy sokaknak csak a külső döntő, az csupán szexuális ösztön, mert az az elsődleges, hogy vele szivesen ágyba bújnál, az, hogy amúgy meg szánalmas 1 alak az illető, másodlagos. De pont e miatt nincs normális hosszabb távú kapcsolatok, ha van is 2-3-4 éves kapcsolat, az is tele van problémával, felszínes együttléttel, mert anno szexuálisan akarták egymást.

2016. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egy divatmagazint. Nézd meg a férfit a címlapon. Na aki tőle eltérő, annak nehéz az ismerkedés.
2016. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!