Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a tévhit elterjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a tévhit elterjedve a férfiak között hogy még az átlagos nőkért is a férfiak sora áll?

Figyelt kérdés

Többször olvasom ezt itt hogy egy átlagos nőért is hosszú sor áll. Hát özön lány ismerősöm van és nagyon nem ezt tapasztalom. Sajnos a mai férfiak nem mernek kezdeményezni. Tényleg alig van udvarló egx6átlagos lánynak. A jó csajoknak lehet de egy átlagos nőnél nagyon nincs sor.

Persze a lyukvadászokat most ne vegyük ide, mert valóban ha egy ronda nő felmegy a társkeresőre ráír egy halom fiú de én nem erre a sorra gondoltam


2016. ápr. 24. 15:30
1 2 3
 1/25 ~OnLány~ ***** válasza:
84%
Ilyemit én is csak itt olvastok.A valóságban nem igazán így megy.
2016. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

Van jó pár nem szép lány ismerősöm 25-30 éves korosztályból, és még nekik is akad fejenként 3 kérőjük, akik azonnal levágnák a saját heréjüket is, csakhogy szóba álljon velük az adott csaj.


minap rám írt egyik társkeresőn egy átlagos alattinak mondható lány, nem szép arc, el is van hízva. rákérdeztem, hogy szerinte milyen a pasi felhozatal társkeresőn, találkozott már onnan valakivel. Erre közölte, hogy a jövő hétre csak 4 randija lesz onnan különböző pasikkal.



Szóval ha egy átlagos lánynak nincs legalább 1 kérője, akkor ideje lenne kimozdulnia a vártorony legfelső szobájából emberek közé, és egyből akadna neki.

2016. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ szerintem, hogy mennyire élsz társasági életet. Ha átlagos lányként itt a gyakori kérdéseken lógsz, persze hogy nem állnak majd sorban a srácok. De én pl átlagosnak tartom magam, és nem panaszkodhatok. Volt olyan hogy egy héten belül 3 srác hívott randira, és még 2 írogatott, hasonló céllal, csak le kellett már hogy koptassam őket. Szerintem általában mégis csak van miből választania egy átlagos lánynak. (és ők még csak nem is voltak ronda vagy szerencsétlen Férfiak)
2016. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
szerintem te a ronda lányokat veszed átlagosnak
2016. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

"Persze a lyukvadászokat most ne vegyük ide, mert valóban ha egy ronda nő felmegy a társkeresőre ráír egy halom fiú de én nem erre a sorra gondoltam"

Most honnan tudod, hogy ott mindenki lyukvadász? Lehet, hogy normális ember, aki neten akar ismerkedni. Mért nem számolod ezeket? Vagy ne mond már, hogyha elmész szórakozóhelyre, akkor nem megy oda hozzád senki. Ismerőseimmel, akik lányok, ha elmegyek egy este valahova, 5-6 ember lazán odamegy hozzájuk. Lyukvadászok? Ha egyből el vannak küldve, akkor nem derül ki. Gondolom ezeket se számoljátok bele, pedig köztük is lehet normális ember, akit lazán bele lehet számolni.

2016. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

"mert valóban ha egy ronda nő felmegy a társkeresőre ráír egy halom fiú de én nem erre a sorra gondoltam"


Ha egy nem ronda, hanem egy átlagos férfi felmegy egy társkeresőre, senki le se szarja, még a ronda nők se. Ez a probléma itt.

2016. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Két kolleganőm is van, akivel egy nagy teremben dolgozunk együtt, úgyhogy van alkalmam hallgatni ahogy kibeszélik az épp aktuális pasi ügyeiket. Egyik sem szép, semmenyire sem, mégsem telik el úgy el egy hét, hogy ne kerülne elő egy újabb lovag. Számomra teljesen követhetetlen, ki-kicsoda. Szal én minden nap megtapasztalom, ami szerinted nincs.
2016. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
ez nem tévhit ha nem valós tények! elég megkérdezni a nő ismerőseimet. a múltkor megkérdeztem 1 picit ronda csaj ismerősöm hogy szoktak a fiúk kezdeményezni? igen ma hárman is leszólítottak ne ennyit erről ....
2016. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Jelenleg az ismeretségi kor (barátok, rokonok, munkahely) utan a netes társkereső az a forma ahol lehet ismerkedni, mas forma nem igazan működik. A bulizás nem arról szól, hogy találjuk meg a férjünket, feleseguket.

Ha nem táncolsz, jogázol, vagy olyan tevékenységet csinálsz ahol sok a no, akkor fel fogsz menni a tarskeresore, ahol az átlag srácok labdába se rúgnak. Ezzel szemben egy átlagos no, ha kiszűri a szellemileg visszsmaradottakat akkor mindig randizhat, ahol van ra esély, hogy talal valakit akivel jól kijön, es a jövőbeli férje legyen.

2016. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
ez egy 100 kilós bálna, és még azt mondod, így is van 1-2 pasi aki kezdeményez
2016. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!