Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a tévhit elterjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a tévhit elterjedve a férfiak között hogy még az átlagos nőkért is a férfiak sora áll?

Figyelt kérdés

Többször olvasom ezt itt hogy egy átlagos nőért is hosszú sor áll. Hát özön lány ismerősöm van és nagyon nem ezt tapasztalom. Sajnos a mai férfiak nem mernek kezdeményezni. Tényleg alig van udvarló egx6átlagos lánynak. A jó csajoknak lehet de egy átlagos nőnél nagyon nincs sor.

Persze a lyukvadászokat most ne vegyük ide, mert valóban ha egy ronda nő felmegy a társkeresőre ráír egy halom fiú de én nem erre a sorra gondoltam


2016. ápr. 24. 15:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

15-ös nagyon jól írja. A nőknek jellemzően nem az a bajuk, hogy nincs irántuk érdeklődő, főleg hogy minden fiatal nőre még az égből is férfiak potyognak, hanem hogy mind a pasik ugyanazon pár százalékára hajt, így értelemszerűen egy részük versenyhátrányból indul az jópasikért, amit igen nehezen viselnek.


Ezt kellene megérteni, hogy a társkeresés minden problémájának alapja, hogy a nők számára férfiak 80-90%-a elfogadhatatlanul ronda. Ezért van ennyi magányos férfi és ezért képtelen ennyi nő normális párkapcsolatra, mert felváltva dugnak a jópasikkal, akik egyáltalában nem érdekeltek monogám kapcsolatban, ha egyszer tapadnak rájuk a nők.

2016. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

#19-es: köszi, hogy ezt így leírtad!


Egyik haverommal elmentünk egy helyre ahol elég sokan voltak és olyan 60% lány. A srác így fogalmazott: úgy néznek ránk mint a véres késre. Nevettem rajta de lehet, hogy igaza volt :D

Aztán az előítéleteket hátra hagyva néhányszor megpróbáltam teljesen idegen lányokkal szóba állni egy teljesen idegen, távoli helyen. Azt tapasztaltam, hogy leginkább a 24-25 és afölötti lányok akik kedvesen, megértően, mosolyogva és barátságosan beszélgettek velem. A fiatalabbak elég flegmák, lekezelően beszélnek néha a emberrel és emellett a fogalmazás is elég trágárra sikerült néhány esetben.


Szó mi szó, én is tudok csúnyán beszélni csak nem biztos, hogy előnyös, főleg ilyen helyzetekben. Ahol ezt így gondolják, ott nincs keresnivalóm.


26 vagyok és nagyjából átlagosnak gondolom magam, de erről kiírok egy kérdést, hogy vajon kinek mi az átlagos :)

2016. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért próbálja néhány nő tévhitnek beállítani? Miből gondoljátok, hogy a többi ember ezt kollektívan a semmiből kitalálja?


"Többször olvasom ezt itt hogy egy átlagos nőért is hosszú sor áll."

Kinek, mi a hosszú. Általában a többség azt mondja, hogy sor áll, de tényleg mondják, hogy hosszú a sor. Te mit értesz hosszú alatt? Havi, heti hány embert?

Sor van, ez tény. A hosszáról felesleges vitatkoznunk.


"Hát özön lány ismerősöm van és nagyon nem ezt tapasztalom."

Nem értem, mennyire gondoltál. Oké, nem ez a tapasztalatod. Nekem és még sok embernek viszont, ez. Próbáld meg nézni a környezeted tágabban is, mert nem attól lesz valami úgy, hogy néhányan úgy tapasztaljátok vagy úgy akarjátok tapasztalni.

Én tapasztaltam, hogy az átlagos lányoknál is van jó pár jelentkező, viszont akadt olyan lány ismerősöm, aki hevesen cáfolta. Felvilágosítottam, hogy xy közös ismerősünknek bejön és az illető tett célzásokat. Mindnél volt legalább 1 ilyen ismerős, volt, ahol több is. A válasz: "Jó, de nekem ő nem tetszik." Jhah, ha az illető nem tetszik, akkor nem számít az érdeklődök sorába vagy mi? Akkor mégis, hova számít?

Aztán megkértem, hogy nézzük meg a facebook üzeneteiket. Amelyik lányok megengedték, mindnél volt legalább heti 1-2 ember, aki rájuk írt ismerkedés céljából. Válasz: "Nyomik." Jhah, hogy aki nyomi vagy nem szimpatikus, az ismételten nem tartozik az érdeklődök sorába? Akkor mégis, ki tartozik oda?


"Sajnos a mai férfiak nem mernek kezdeményezni."

Ez nem igaz. A mai férfiak egy része kezdeményez, egy része nem. Online rengetegen mernek, élőben valamivel kevesebben. De elég csak itt is végigmenned a kérdéseken, hogy hány pasi írja, hogy élőben kezdeményezett és kopp. És hány nő írja, hogy milyen gáz, amikor élőben leszólítják őket.

Én is kezdeményeztem, minden barátnőmnél. Akkor én most nem vagyok mai férfi? (Amúgy nem, 23 évesen inkább csak srác vagyok, szóval ehhez még csak férfinak sem kell lenni.)


"Tényleg alig van udvarló egx6átlagos lánynak."

Egy átlagos pasinak általában nincs is. Ahhoz képest, az az "alig" nem olyan kevés ám.


"Persze a lyukvadászokat most ne vegyük ide, mert valóban ha egy ronda nő felmegy a társkeresőre ráír egy halom fiú de én nem erre a sorra gondoltam"

Az egészben ez a legviccesebb rész. Őket miért ne vegyük ide? :D Elárulom, minden udvarló ugyanazt akarja végül. A lyukvadász és a nem lyukvadász is.

2016. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

15-ös nagyon szépen leírta a lényeget. :)

24/F

2016. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

ahogy olvastam a leírást - azt vettem ézre szépen meg is válaszoltad magadnak :D


-az a sor bEzony a lyukvadászok sora, és így már nem is olyan tévhit

2016. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!