Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 99% soha nem fogja nyíltan elmondani, hogy kedvelnek egy bizonyos személyt, nem?

Figyelt kérdés
A bizonyos személy nyilván egy férfi.

2016. máj. 4. 00:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha ti férfiak "sérültök" attól, hogy elutasítanak, veletek van a baj. Próbálkozni kell. SZEMÉLYESEN. Nekem kb 30-40 nőből akit megszólítok és ismerkedni kezdek velük, 1-gyel szokott átlagban legalább szex összejönni. Havi szinten 20-30 lányhoz szoktam kb odamenni. SZEMÉLYESEN. A felükhöz buliban, a felükhöz nappal az utcán/buszon/boltban/suliban például.


Amúgy férfi szemszögből az a 99% inkább olyan 80% mondjuk. Velem kb évente egyszer megtörténik hogy rámír egy lány vagy odajön hozzám akár személyesen, ami ha nem is nyílt szókimondás, de azért elég nagy jele annak, hogy bejövök neki és ha nem szúrom el nagyon akkor biztos a szex.


Én sem voltam nagy nőcsábász soha. Kamaszként rengeteg csalódás, elutasítás ért. Csak 19 évesen vesztettem el a szüzességem és nagyon sok rosszon átmentem én is. De azóta minden évben exponenciálisan több nővel csókolózom és fekszem le, mint az azt megelőző évben. Sosem adtam fel a próbálkozást.

23/F

2016. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Ha ti férfiak "sérültök" attól, hogy elutasítanak, veletek van a baj. Próbálkozni kell. SZEMÉLYESEN. Nekem kb 30-40 nőből akit megszólítok és ismerkedni kezdek velük, 1-gyel szokott átlagban legalább szex összejönni. Havi szinten 20-30 lányhoz szoktam kb odamenni. SZEMÉLYESEN."


Szóval összefoglalva ha egy nőt kétszer elutasítanak, jogosan kap sikítófrászt és mindenki csak hátraveregeti, hogy nem is az ő dolga, de ha szerinted engem elutasít 40-ből 39 nő és a lelkemre veszem, akkor "velem van baj".

Mindezzel együtt veled "nincs baj", hiszen te havi szintem odamész 20-30 lányhoz.


Kérlek szóljatok, ha valóban jól összefoglaltam az elvárásokat a 21. századi fene nagy gender-egyenlőség árnyékában.

2016. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Eddig kb 10 no adta egyertelmuen tudtimra hogy szexeljunk. Tovabbi jo par mondta valamilyen formaban hogy kedvel.


1000 nonel joval kevesebbel ismerkedtem meg egy adott szinten. 99% nal nalam joval jobb az arany.


Ha olyan a szemelyiseged akkor nem fogjak vissza magukat. Ismet egy hulye felvetes.

2016. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mindig, ha kimondtam nyíltan, befagyott az ismerkedés és a férfiak visszaléptek, kihátráltak, holott addig úgy tűnt, egy húron pendülünk.


Viszont rájöttem, hogy ez nekem sem tetszene, ha egyszer csak így rámrontana valaki, akivel még ismerkedő fázisban vagyok, hogy mennyire tetszem neki és vonzódik hozzám. Tehát én is inkább jelezgetek akár szavakkal akár gesztusokkal, mintsem nyíltan kimondjam az érzelmeimet, mert annak minden esetben a visszautasítás a következménye.

2016. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

a 21-es szerintem jól csinálja.


Más.


Nem mondom el, mert mindig elcaplattak nagy ijedtükben.

Amúgy is, voltak pasijaim, akik azon vitatkoztak, hogy én csókoltam meg előbb őket :D Van akit még ez is zavar, ámde nem így volt ám :D


Az én módszerem: randi előtt holtbiztosan érzem, hogy mi lesz, és ha bejövök az illetőnek, azt is, ha belémesik, azt is... Ha semmi ilyet nem érzek, akkor max csak részemről van érdeklődés. Sosem volt még máshogy..

Felesleges mondani neki bármit is, ha ennyire egyértelműen érzem.

2016. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!