Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érzem magam normálisnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam normálisnak, mert 27 évesen még nincs barátnőm és családom se. Azon gondolkodok, hogy feladom az ismerkedést és inkább elmegyek egy örömlányhoz hogy meglegyen aminek megkell lennie. Genetikai selejt vagyok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 19:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 20:08


Első vagyok.

Tehát se a tánc, se a sport nem érdekel, de még új hobbik felé sem érzel semmilyen vonzalmat, illetve ahhoz is lusta vagy, hogy keress egyet. Ennek ellenére csodálkozol, hogy nincs kapcsolatod. Mit vársz ember? Meleg hógolyót?

2016. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A normális emberi társaságok kivetnek maguk közül. Soha nem leszek egynek sem a tagja! Nem tudok beilleszkedni. Csak nézem hogy vannak barátok akik kiállnak egymásért. Ez egyeseknek normális nekem tündérmeseország.:(((((
2016. máj. 5. 20:22
 13/18 anonim ***** válasza:

Mivel kétszer sem válaszoltál a kérdésemre, a válaszod gondolom a nullához konvergál.

Ha még mondjuk 7 év távlatra 7 hobbit mondtál volna, még az is kevés lenne, mert évente egyszer voltál képes arra, hogy megerőltesd magad, és próbálj változtatni az életeden.

A hozzáállásoddal van a hiba.

2016. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#11

Igaz, amit írsz, engem az informatika érdekel (ahol alig van nő), kondiba járok (ahol akkor látsz nőt, ha a barátja lehozza). Emellett szeretek sétálni a városban, kiülni és olvasni számítástechnikával kapcsolatos dolgokat. Nálam ennyiben ki is merült a sport és a hobbi. Valami tipp?

2016. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ma 20:30


Állatokat szereted? Menj el önkéntesnek egy helyi állatkertbe például. Heti 1-2 napot szerintem tudsz ráfordítani, és a legtöbb önkéntes az állatkertben nő.


Tessék. 10 másodpercet gondolkoztam. Millió és millió hobbit lehet választani.

2016. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Ami elsőre, gondolkodás nélkül eszembe jutott, hogy nem genetikai selejt vagy, hanem csak szimplán hülye. A fejedben van a hiba, változtass a hozzáállásodon.
2016. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Amit te hiányolsz az életedből, az másnak azért van meg, mert megküzdött érte, tudod?


Csak tudod, ezt legtöbben a tinédzser korukban szenvedik meg, akkor szocializálódik a legtöbb ember, ill. még a 20-as éveik elején.


Ezért tűnik neked az, hogy a korosztályodban mindenkinek jól megy.

Azt nem látod, hogy az ezt megelőző évtizedekben mennyi mindent tettek érte, akár tudatosan, akár csak a társadalmi szokások miatt.


A döntés a te kezedben van: vagy leéled az életedet antiszociálisan, magányosan, boldogtalanul, vagy elkezded azt, amit már 20-25 éve kellett volna és adsz magadnak időt.

2016. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%

Hát attól a tömény nyöszörgés és hisztikombótól amit a hozzászólásaiból árad én sem érzek ellenálhatatlan vágyat a kérdezőmegismerésére.

Amúgy ha barátnő és a család hiánya a gond mit fog azon segíteni egy prosti?

2016. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!